יונדאי חושפת שני איורים ראשונים המספקים הצצה אל יונדאי סונטה החדשה (i40 אצלנו) שתוצג בתערוכת ניו יורק בחודש הבא.

יונדאי סונטה החדשה 2015 תא הנוסעים

בעוד באירופה נערכת בימים אלו תערוכת ז'נבה, יצרני הרכב השונים כבר עושים את ההכנות לקראת תערוכת ניו יורק הנפתחת בחודש הבא. יונדאי, שתציג בתערוכה את הסונטה החדשה, חושפת היום (ה') איורים רשמיים ראשונים של העיצוב החיצוני ושל תא הנוסעים של הדגם. יש לציין שהסונטה האמריקאית הנוכחית שונה למדי מה-i40 הנמכרת אצלנו, אך בדור החדש של שני הדגמים יהיו קרובים ודומים הרבה יותר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לא קשה להבחין שהדגם החדש שומר על הפרופורציות של הסונטה הנוכחית ונושא את שפת העיצוב העדכנית של יונדאי "Fluidic Sculpture 2.0 “ עם דמיון רב לג'נסיס סדאן החדשה שהוצגה בחודש נובמבר האחרון. שפת העיצוב החדשה מתאפיינת בעיקר בגריל הטרפזי הבולט ובקווי עיצוב נקיים וישרים המקנים לדגם מראה סאלוני בוגר ו"רגוע" יותר מהעיצוב הקודם "הצעקני".

 

גם תא הנוסעים שואל אלמנטים עיצוביים רבים מהג'נסיס סדאן החדשה ולא קשה להבחין שידו של פיטר שרייר, שהפך למעצב העל של יונדאי-קיה, העניקה לדגם דשבורד אירופאי/גרמני עם תיחום ברור של אזור הנהג וקונסולה מרכזית מופנית נהג.

 

מעבר לשני האיורים, יונדאי לא חושפת פרטים על הדגם, את זאת היא תעשה לקראת סוף החודש עוד לפני תערוכת ניו יורק. בעוד הדור האחרון של הסונטה האמריקאית הוצג ב-2009, ה-i40 הנמכרת אצלנו הוצגה רק בסוף 2011 כך שאנחנו לא מצפים לראות בקרוב את הגרסה האירופאית של הסונטה החדשה. מצד שני, לאור חוסר ההצלחה של ה-i40 באירופה (ובישראל) יתכן שכבר בשנה הבאה נצפה ב-i40 החדשה על בסיס הסונטה האמריקאית.

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location