פולקסווגן ID4 הוא קרוסאובר חשמלי עם טווח של 500 ק"מ אותו פולקסווגן תשיק בהמשך השנה.

 

פולקסווגן מספקת לנו הצצה ראשונה אל הקרוסאובר החשמלי ID.4 אותו תשיק החברה בהמשך השנה. פולקסווגן ID.4 הוא למעשה גרסת הייצור של הקונספט ID. CROZZ והוא הדגם השני במספר למשפחת דגמי ID החשמליים של פולקסווגן, מצטרף אל ה-ID.3 החשמלית שהוצגה אשתקד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כמו פולקסווגן ID3 גם פולקסווגן ID4 מבוסס על פלטפורמת MEB המיועדת לרכבי הנעה חשמליים כך שגם בדגם זה אנחנו מוצאים הנעה חשמלית אחורית. פולקסווגן מציינת כי לדגם יהיה טווח נסיעה של עד 500 ק"מ אך לא היא לא מוסיפה מידע מעבר לכך. סביר להניח שכמו בדגם ID3 גם כאן נמצא מספר סוללות/מנועים לבחירה, החל מדגם בסיס עם מנוע חשמלי בהספק של 150 כ"ס וסוללה בקיבולת של 45kWh ועד לדגם הבכיר עם מנוע חשמלי בהספק של 204 כ"ס וסוללה בקיבולת של 77kWh. אתה הסוללה שבדגם ניתן יהיה לטעון גם באמצעות עמדת טעינה מהירה DC בהספק של עד 100kW.

 

פולקסווגן ID4
פולקסווגן ID4.

פולקסווגן ID4 המוצג כעת אמנם עדיין לובש מדי הסוואה קלים, אך מה שאתם רואים, למעט הצבע המשונה, הוא מה שנפגוש בדגם הייצור הסופי בעוד מספר חודשים. פולקסווגן אמנם לא חושפת את תא הנוסעים עדיין אך אנחנו לא מצפים לקבל משהו שונה במיוחד מתא הנוסעים של ה-ID3, עיצוב מינימליסטי ונקי וממשק המתבסס על מסכים ומשטחי מגע.

פולקסווגן ID4 הוא חלק בלתי נפרד מהתוכנית של פולקסווגן להשיק עד שנת 2025 מעל ל-10 דגמים חשמליים ולהביא להפחתה של 33% בפליטת ה-CO2 של צי הרכבים של המותג. 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location