וולוו S60 קרוס קאנטרי הוא גרסת פנאי עם הגבהת מרכב והנעה כפולה לוולוו S60 סדאן.

2015 וולוו S60 קרוס קאנטרי

גרסאות פנאי לדגמי סטיישן הן דבר שבשגרה, וולוו עושה ועשתה זאת בעצמה לפני שנים כבר, אך גרסת פנאי לדגם סדאן, זו ההפתעה החדשה של וולוו החושפת היום (ה') את וולוו S60 קרוס קאנרטי המצטרפת אל ה-V60 קרוס קאנטרי שהוצגה בחודש נובמבר האחרון.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

"רצינו לחקור שוקים חדשים עם מותג הקרוס קאנטרי שלנו. עשינו זאת עוד ב-1997עם ה-V70 קרוס קאנטרי שיצר סגמנט חדש לגמרי. התקנו בדגם החדש את כל יכולות ההנעה של מותג הקרוס קאנטרי ויצרנו חבילה ייחודית של שטח וסטייל..." כך לפי סגן נשיא וולוו לאסטרטגיית מוצר.

 

כמו ה-V60 קרוס קאנטרי, גם ל-S60 קרוס קאנטרי זוכה בהגבהת מרכב המגדילה את מרווח הגחון ב-65 מ"מ לעומת ה-S60 הרגילה לכדי מרווח של 201 מ"מ. הדגם יוצע עם הנעה כפולה כסטנדרט, אך בשווקים מסוימים הוא יוצע גם בגרסאות הנעה קדמית בלבד.

 

עיצוב שונה לפגושים מלפנים ומאחור יחד עם מדרך צד דקורטיבי וחישוקי "18 עד "19 בעיצובים ייחודיים לדגם, משלימים את מראה הפנאי הלא שגרתי של ה-S60 קרוס קאנטרי.

 

וולוו מציידת את הדגם בשלושה מנועים, שני מנועי דיזל ומנוע בנזין אחד. מנועי הדיזל כוללים את ה-2.0 ליטר D4 החדש עם 190 כ"ס בגרסאות ההנעה הקדמית, גרסאות ההנעה הכפולה מצוידות במנוע ה-2.4 ליטר חמישה צילינדרים D4 הוותיק עם 180 כ"ס. גרסת הבנזין T5 עם 245 כ"ס תוצע עם הנעה כפולה בלבד.

 

וולוו תציג את הגרסה לשוק הצפון אמריקאי כבר בשבוע הבא בתערוכת דטרויט, הגרסה לשוק האירופאי תוצג בתערוכת ז'נבה במרץ.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location