הונדה NSX זוכה למקצה שיפורים, חדה ומהירה יותר על המסלול, אך גם נוחה יותר ביום יום.

 

כשנתיים לאחר שהשיקה את הדגם, הונדה מעניקה לדגמי 2019 של מכונית הספורט ההיברידית שלה,הונדה NSX, מקצה שדרוגים, כולל עדכון לעיצוב ושיפור התנהגות הכביש והנוחות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בכדי לשפר את תגובת השלדה לפוקדת היגוי, הונדה התקינה מוטות מייצבים חדשים וקשיחים יותר ב-26% מלפנים ו-19% מאחור וכן התקינה תותבים (בושיניג) קשיחים יותר. בנוסף לכך הונדה עדכנה את מערכות האלקטרוניקה/תוכנה של מערכת ההנעה הכפולה המתוחכמת שלה (Sport Hybrid SH-AWD), של ההיגוי, בקרת היציבות והבולמים האדפטיביים (magnetorheological). אלו האחרונים יעניקו מעתה נוחות נסיעה טובה יותר במצב הכיול הרך ביותר, מבלי להתפשר על על המצב הקשיח ביותר המיועד למהירויות גבוהות ונהיגת מסלול.

 

2019 הונדה nsx
מהירה וחדה יותר על המסלול ונוחה יותר ביום יום.

משלימים את חבילת השיפורים בתחום הדינאמי אלו צמיגי קונטיננטל SportContact 6 חדשים, אשר הותאמו ע״י קנטיננטל במיוחד עבור ה-NSX. לפי הונדה, מקצה השיפורים מאפשר לדגם לקצר ב-2 שניות את זמן ההפקה של מסלול סוזוקה (Suzuka) - מסלול הבית של הונדה ביפן.

 

בתחום ההנעה, יחידת ההנעה ההיברידית של הדגם זכתה למשפר שדרוגים לטובת שיפור תגובת מנוע הבנזין, באמצעות שיפור מגדש הטורבו ומערכת ההזרקה, ולטובת הפחתת פליטת המזהמים, באמצעות תוספת של מסנן חלקיקים למנוע הבנזין וזאת בכדי לעמוד בתקן Euro-6d-TEMP.

 

2019 הונדה nsx תא הנוסעים
עדכון קל לעיצוב החיצוני ותא הנוסעים.

מערכת ההנעה ההיברידית של ה-NSX משלבת בין מנוע מרכזי 3.5 ליטר V6 טווין-טורבו בהספק מרבי של 500 כ"ס בין 6,500-7,500 סל"ד ומומנט מרבי של 56 קג"מ בין 2,000-6,000 סל"ד לבין שלושה מנועים חשמליים. מנוע הבנזין משודך לתיבת 9 הילוכים כפולת מצמדים ובין המנוע לתיבת ההילוכים מותקן מנוע חשמלי בהספק של 47 כ"ס ב-3,000 סל"ד ומומנט מרבי של 14.9 קג"מ בין 500-2,000 סל"ד. את הגלגלים הקדמיים מניעים שני מנועים חשמליים בהספק של 36 כ״ס הנכנסים לפעולה בהתאם למצב האחיזה. ההספק הכולל של המערכת עומד על 573 כ"ס.

השינויים הוויזואליים בדגם קלים וכוללים צביעה של פס הכרום בגריל הקדמי בצבע המרכב ושבכת המשושים בגריל הקדמי והאחורי נצבעה בשחור מבריק. עם העדכון לדגם נוסף צבע כתום חדש לבחירה. בתא הנוסעים נופו אופציה חדשות לריפוד המושבים ודיפוני תא הנוסעים.

 

התמונות הן של אקורה NSX, השם תחתיו משווקת הונדה NSX בשוק האמריקאי.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אין על הונדה , ספורטיבית , אמינה , וכל מה שאפשר לבקש מרכב , ועם ישראל נוסע בעגלות שהם לא הונדה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location