הטוסון 2.0 ליטר פריים פלוס נועד להתחרות בספורטאז' 1.6 אורבן ולהציע יתרון של מנוע 2.0 ליטר בתוספת קטנה למחיר.

 

עם מכירות של כ-22,000 טוסונים בישראל, כלמוביל מרעננת את היצע גרסאות, רמות הגימור והמחירון של הדגם ובמקביל להשקת הטוסון 1.6 טורבו הבכיר, היא משיקה גרסת 2.0 ליטר חדשה במחיר תחרותי למדי של 144,900 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לטוסון פריים פלוס אותו מנוע 2.0 ליטר המוכר משאר גרסאות הדגם: 155 כ"ס ו-19.6 קג"מ, מאיץ מעמידה ל–100 קמ"ש ב–11.1 שניות, מהירות מרבית של 181 קמ"ש והוא משודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם 6 מהירויות. 2018 יונדאי טוסון - מפרט טכני מלא להורדה.רמות האבזור משתנות ויכללו מעתה כאמור מנוע 2 ליטר ברמת אבזור PRIME PLUS (זהה לרמת האבזור בדגם PRIME הבסיסי 1.6 ליטר) ואליו יתווספו 3 רמות אבזור חדשות, כולן במנוע 2 ליטר, PANORAMIC, OPEN SKY PLUS, LUXURY יחד עם דגם הטורבו החדש ברמת אבזור LUXURY המצויד במנוע 1.6 ליטר טורבו DCT ובמחיר של 182,900 ₪.רמות האבזור הגבוהות של הטוסון זכו להשתדרג במערכות בטיחות מקוריות חדשות, המשתלבות במערכת מובלאיי המוצעת כסטנדרט בכל גרסאות הדגם. אמנם אין מערכת בלימה אוטונומית, לפי היבואן מדובר במגבלה של היצרן בשלב זה, אך ישנה מערכת בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם תיקון היגוי, מערכת ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור.

 

יונדאי טוסון תא הנוסעים
שדרוג בכל רמות הגימור של הטוסון.

רמות האבזור השונות גם הן שודרגו וכוללות אבזור עשיר הכולל החל מדגם ה- PRIME PLUS, מסילות בגג, קיפול מראות חשמלי, פנסי איתות במראות, מגיני בוץ מקורים, נעילה מרכזית, שמשות כהות, פנסי ערפל קדמיים, גלגל הגה וידית הילוכים מצופים עור, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, בקרת שיוט, מפתח שלט מתקפל, תאורת יום DRL- LED, חיישן אורות, חישוקי מגנזיום, בורר מצבי נהיגה Drive Mode)) המאפשרת בחירה בין 2 מצבי נהיגה, "רגיל" ו"ספורט", 6 רמקולים, מערכת,Connected Car דיבורית Bluetooth, ניווט WAZE ומצלמה אחורית.


דגם ה- PANORAMIC כולל גם גג שמש פנורמי נפתח, דגם ה- OPEN SKY PLUS יכלול בנוסף חישוקי סגסוגת 19 אינץ', פתחי מזגן למושב האחורי, מפתח חכם והנעה ללא מפתח ובקרת אקלים. דגמי ה-LUXURY כוללים גם ריפודי עור, פנס אחורי משולב LED, חיישני רוורס מקוריים וכפתור נטרול ומושב נהג חשמלי הכולל כיוונון כרית גב תחתון.

מחירון דגמי 2018 של יונדאי טוסון:

דגם מחיר
PRIME 1.6 ליטר 142,900 ₪
PRIME PLUS 2 ליטר 144,900 ₪
PANORAMIC 2 ליטר 156,900 ₪
OPEN SKY PLUS 2 ליטר 166,900 ₪
LUXURY 2 ליטר 173,900 ₪
LUXURY 1.6 טורבו 182,900 ₪

 

מערכת ה- Connected Car

ה- Connected Carשל כלמוביל תשולב בכל דגמי הטוסון ומשלבת מערכת חדשה (בדור 4 LTE) אשר כוללת מסך 8 אינץ' גדול וחוויתי. המערכת מאפשרת לנוסעים ליהנות מגלישה ברשת, יכולת הפעלה משולשת הכוללת את גלגל ההגה, מסך המגע וכפתורי ההפעלה עם עדכוני תוכנה וקבלת יישומים.

 

מערכת ההפעלה מסוג אנדרואיד "רצה" על גבי מערכת המולטימדיה שברכב ומספקת בין היתר ממשק מגע נוח ואפשרות להאזנה לתחנות רדיו מכל העולם באמצעות אפליקציית רדיו Nobex האינטרנטי, אפליקציות רדיו של רדיוס 100 FM (הכוללת גם את אפליקציית הפודקאסט הפופולארי בישראל עושים היסטוריה") ורדיו תל אביב, Hot Spot לגלישה באינטרנט ברכב וכן מצלמת נסיעה לאחור.

בנוסף, דיבורית Bluetooth, ניווט הכולל מערכתWAZE וחניה באמצעות האפליקציות סלופארק ופנגו. כמו כן, על גבי המסכים מוצגים מסכי עזרהאינטרנטיים של יונדאי, פריסת אולמות התצוגה, מרכזי השירות והטרייד-אין אשר ניתן להתקשר או לנווט אליהם בלחיצת כפתור.

 

מערכת Connected Car מציגה גם ספר רכב אינטראקטיבי דיגיטלי ידידותי לתפעול והבנה. המערכת פותחה בישראל וזמינה בשפות: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית. למערכת מצורף כרטיס SIM עם חבילת דאטה חודשית של 3GB למשך 12 חודשים.