קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן בישראל, משיקה היום (ב') את ניסאן אלטימה SL, רמת גימור חדשה וגבוהה יותר למשפחתית הגדולה/מכונית המנהלים של ניסאן. ניסאן אלטימה SL, המשווקת במחיר של 181,990 ₪, מצטרפת את האלטימה SV אשר השוקה אתשקד בישראל ומשווקת במחיר של 169,990 ₪.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

רמת הגימור SL מוסיפה על רמת הגימור SV, בין היתר: מערכת שמע של BOSE עם 9, בלם יד חשמלי עם AUTO HOLD, מצלמת 360 מעלות, חימום לגלגל ההגה והמושבים הקדמיים, זכרונות למושב הנהג החשמלי, מערכת ניווט מקורית, חלון גג, חיישני חניה אחוריים מקוריים וחישוקי "19 במקום "17.

 

ניסאן אלטימה תא הנוסעים
מאובזרת ובטוחה יותר.

כל זה יחד עם תוספת משמעותית של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל אור גבוה אוטומטי, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, בלימה אוטונומית עם תוספת של זיהוי הולכי רגל, מערכת חנייה אוטומטית, זיהוי תמרורים ועוד.

 

כמו ברמת הגימור SV נמצא בדגם בקרת שיוט אדפטיבית, מולטימדיה "8 עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, מפתח חכם, דיבורית BT, מצלמת רוורס, ריפודי עור, מסך "7 בלוח המחוונים, מושבים קדמיים חשמליים, תאורת LED מלאה, חיישני תאורה ועוד. 2020 ניסאן אלטימה - מפרט טכני מלא להורדה.

 

אין שינוי בתחום ההנעה כך שהדגם ממשיך עם מנוע ה-2.5 ליטר 188 כ"ס ו-24.9 קג"מ בשידוך לתיבת הילוכים רציפה CVT. זה מספיק לצריכת דלק משולבת של 11.4 ק"מ לליטר ולנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.7 שניות.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

כתבה מעולה ורכב מעניין!
בואו למצוא אותו במחיר הזול ביותר...
רק באתר הרכב קארפיינד
www.carfind.co.il

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location