חזיתה הפרועה של הסופרה נחשפת ברשת, כחודש לפני הופעת הבכורה העולמית.רק בינואר הקרוב, בתערוכת דטריוט 2019, אנחנו אמורים לפגוש את הסופרה החדשה של טויוטה אך לאחר אין ספור טיזרים ותמונות רשמיות עם מעטה של הסוואה אנחנו זוכים להצצה ראשונה אל החזית של הסופרה החדשה ללא כל הסוואה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הסופרה של טויוטה מבוססת על ב.מ.וו Z4 החדשה כאשר שני הדגמים חולקים את אותה פלטפורמה, תא נוסעים זהה וגם מנוע ה-3.0 ליטר שישה צילינדרים של הדגם מגיע מ-ב.מ.וו. מה שכן שונה לחלוטין זה כמובן העיצוב החיצוני, מרכב קופה לסופרה במקום רודסטר ל-Z4, וכמובן, כיול של חטיבת הספורט של טויוטה למנוע, להיגוי, למתלים ולתיבת השמונה הילוכים אוטו׳ של ZF. 

 

טויוטה סופרה אב טיפוס
טויוטה סופרה.

המנוע שבדגם צפוי לייצר הספק מרבי של 340 כ״ס ומומנט מרבי של 51 קג״מ, אלו כמובן הנתונים של ה- Z4 M40i העושה שימוש באותו מנוע. העברת הכוח לגלגלים מאחור תעשה דרך דיפרנציאל מוגבל החלקה אקטיבי (M Active limited-slip) וחלוקת המשקל, כמו ב-Z4, עומדת על 50:50.

דיווחים שונים ברשת מספרים על מבחר של שלושה חישוקי גלגלים ״17-״19, מבחר של 8 צבעים, וכן על דגם בסיס עם מנוע 4 צילינדרים טורבו, עבור השוק האירופאי בלבד.

 

טויוטה סופרה אב טיפוס
טויוטה סופרה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location