מאזדה תציג את דגמי הסדאן והחמש דלתות האצ׳בק של ה-3 החדשה בתערוכת לוס אנג׳לס הקרובה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מאזדה מכריזה היום (ה׳), את מה שכבר ידענו, כי היא תחשוף את מאזדה 3 החדשה בבכורה עולמית בתערוכת לוס אנג׳לס הקרובה בסוף החודש הנוכחי (28.11.2018).

 

בתמונת הטיזר שמאזדה חושפת ניתן לראות כי מאזדה תחשוף בתערוכה את שתי גרסאות המרכב של הדגם, האצ׳בק וסדאן. ניתן כמובן גם להבחין כי מאזדה 3 החדשה נושאת את שפת העיצוב העדכנית של מאזדה, כפי שהוצגה עם ה-CX-5 הנוכחי ומאזדה 6 החדשה, פרשנות בוגרת יותר לשפת העיצוב KODO.

 

מאזדה KAI קונספט תא הנוסעים
כמה מכל זה יגיע לדגם הייצור? (תא הנוסעים של הקונספט Kai - הקדימון למאזדה 3 החדשה).

סביר להניח כי מדובר בעריכה בלבד, אך החלונות האחוריים בתמונה שמאזדה צרפה להודעה לא מחולקים לשני חלקים כמקובל - חלוקה המתבצעת בכדי לאפשר פתיחה מלאה של החלון האחורי. בעוד העיצוב החיצוני יהיה רק אבולוציה לעיצוב של הדגם הנוכחי, תא הנוסעים כבר צפוי להציג משהו חדש לגמרי, איכותי ומעודן יותר ומעוצב בהשראת הקונספט Kai.

מאזדה 3 החדשה תהיה הדגם הראשון במאזדה לעשות שימוש במנועי הבנזין החדשים של החברה, Skyactiv-X, מנועים עם יחס דחיסה גבוה עוד יותר מזה הנוכחי המבוססים על הצתה עצמית של תרסיס הדלק-אוויר (כמו במנועי דיזל). במאזדה מבטיחים שהמנועים החדשים יציעו הספק גבוה יותר יחד עם מומנט גבוה וזמין בטווח רחב יותר של סיבובי מנוע, לעומת דור המנועים הנוכחי של החברה. המנועים החדשים לא רק יהיו חזקים יותר אלא גם חסכוניים יותר ופחות מזהמים.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

זה רק נירא ככה החלון האחרוי עם אפקט אין מצב שהחלון הזה בגודל שלו יכנס לדלת שיותר קטנה ממנה, היא תיהיה מחולקת

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location