תמונה ראשונה של מתיחת הפנים להונדה CR-V דלפה לרשת, קצת לפני החשיפה הרשמית בתערוכת פריז.

זו התמונה הראשונה של הונדה CR-V החדש לשנת 2015 לאחר שהדגם עבר מתיחת פנים. הונדה תציג את ה-CR-V המחודש בתערוכת פריז הקרובה הנפתחת ב-3 לאוקטובר - כשלוש שנים לאחר שהוצג לראשונה בדורו הרביעי הנוכחי של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגם המוצג בתמונה שדלפה לרשת הוא אמנם בגרסה לשוק האמריקאי דווקא, אך בכל הקשור לעיצוב אין הבדל ממשי בין הגרסאות לשוק האמריקאי והאירופאי, למעט נושאי תקינה כמו פנסי האיתות בחיפוי כתום בפנסים הראשיים, כמתחייב על פי התקינה האמריקאית.

 

מהתמונה החושפת את החזית החדשה של הדגם, ניתן להבחין שהונדה העניקה ל-CR-V החדש חזית המעניקה לדגם נוכחות רבה יותר באמצעות שימוש נרחב בכרום בולט. הונדה התקינה פגוש קדמי חדש הכולל פנסי ערפל בעיצוב מלבני עם מסגרת כרום וגריל רחב ובולט הנמתח בין הפנסים ומעניק מראה של דגם רחב. גם הפנסים הראשיים עוצבו מחדש והם כוללים כעת תאורת LED ליום. עוד ניתן להבחין בפנסי איתות אינטגרליים שנוספו למראות הצד ועיצוב חדש לחישוקי הגלגלים.

 

לצידו של ה-CR-V החדש/מחודש, הונדה תציג שני דגמים חשובים עוד יותר לשוק הישראלי: הונדה HR-V החדש, הקרוסאובר הקומפקטי החדש של הונדה, וכן את הונדה ג'אז 2015 החדשה שתוצג לראשונה בגרסתה לשוק האירופאי.

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location