לאחר שחשפה בחודש מרץ האחרון את האלנטרה 2021 החדשה, הכוללת לראשונה גם מערכת הנעה היברידית, יונדאי מספקת לנו כעת הצצה ראשונה אל האלנטרה N ליין, גרסה במראה וכיול ספורטיביים לאלנטרה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כבר מפס הקול של הוידאו, שסביר להניח כי הוא נשמע טוב יותר מהמציאות, אפשר להבין כי האלנטרה N ליין היא לא רק אלנטרה במראה ספורטיבי אלא יש גם תוכן ספורטיבי של ממש וזה כולל מנוע טורבו, שלא מוצע בגרסאות הרגילות של האלנטרה, וכן כיול ספורטיבי יותר לשלדה והמתלים.

יונדאי אמנם מציינת כי מתחת למכסה המנוע נמצא מנוע טורבו, אך היא לא מציינת באיזה מנוע מדובר. מכיוון שלא מדובר בדגם N מלא, שככל הנראה עוד יוצג בעתיד הרחוק יותר, אפשר לשכוח ממנוע ה-2.0 ליטר טורבו 275 כ"ס של ה-i30N כך שהשאלה הנותרת היא האם הדגם ישווק עם מנוע 1.6 ליטר טורבו כמו בדגם היוצא או עם מנוע ה-1.5 ליטר טורבו החדש של יונדאי אשר הוצג לראשונה עם ה-i30 המחודשת ומחליף בחברה את מנוע ה-1.4 ליטר טורבו. בשני המקרים, ההספק המרבי צפוי לעמוד על כ-200 כ"ס.

 

יונדאי אלנטרה N ליין
לא רק מראה ספורטיבי

המנוע ישודך לתיבת 6 הילוכים ידנית או לתיבת 7 הילוכים DCT כפולת מצמדים. בנוסף לעיצוב הספורטיבי יותר נמצא בתא הנוסעים גם מושבי ספורט, כמו ב-i30N, וכן גלגל הגה שמנמן יותר וספורטיבי למראה.

 

טיזר לאלנטרה N ליין

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location