לקסוס RC F תוצג בשבוע הבא בתערוכת דטרויט, תוצע עם מנוע V8 אטמוספרי בהספק של "מעל ל-450 כ"ס".

לקסוס RC F

לקסוס חושפת היום (ד') לראשונה תמונות ופרטים ראשוניים על הRC F החדשה, מכונית הספורט קופה החדשה של לקסוס המבוססת על ה-RC קופה החדשה ותתחרה בעתיד הקרוב במכוניות כגון אודי RS5, ב.מ.וו M4 ובמרצדס C63 AMG החדשה שעדיין לא הוצגה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כפי שחשפנו בעבר, לקסוס נשארת נאמנה למנוע האטמוספרי של ה-IS F היוצאת ובחרטומה של ה-RC F נמצא מנוע V8 בנפח של 5.0 ליטר "עם מעל ל-450 כ"ס", כך לפי לקסוס שעדיין לא חושפת את הנתונים המלאים על יחידת ההנעה הזו. את המנוע לקסוס שידכה לתיבת 8 הילוכים אוטו' עם מנופי תפעול מגלגל ההגה כמו ב-IS F, ללא אופציה לתיבה ידנית.

 

לקסוס RC F מצוידת בספוילר אחורי בסגנון ה-LFA המופעל בהתאם למהירות הנסיעה – עולה מעל ל-80 קמ"ש ויורד מתחת ל-40 קמ"ש. לקסוס תציע את הדגם עם חישוקי 10 חישורים בקוטר "19 שיוצעו בשלושה גימור שונים כולל אחד עם גימור בעבודת יד.

 

 

בלקסוס מציינים שמכונית העל שלהם, ה-LFA שיצורה הופסק ב-2012, שימשה כמקור השראה ל-RC F החדשה, לא רק בתחום העיצוב כפי שניתן לראות בפגוש האחורי או בספוילר האוטו' אלא גם בבחירה להישאר עם מנוע אטמוספרי וכך גם לוח המחוונים שבמרכזו מסך עגול עם תצוגה מתחלפת בסגנון לוח המחוונים של ה-LFA.

 

את הנתונים המלאים על הדגם לקסוס תחשוף בתערוכת דטרויט בשבוע הבא. מלקסוס ישראל נמסר שה- RC F צפויה להגיע לישראל לקראת סוף 2014.