תא הנוסעים היוקרתי של הקרוסאובר ג'נסיס GV80, המתחרה ל-ב.מ.וו X5, נחשף לראשונה.

 

בתערוכת לוס אנג'לס הקרובה (22.11) ג'נסיס, מותג היוקרה של יונדאי למי זקוק לתזכורת, צפויה לחשוף את את הקרוסאובר הראשון של המותג, GV80, כמתחרה לאודי Q7, ב.מ.וו X5 ועוד. עד שזה יקרה, תמונות ריגול של תא הנוסעים של הדגם אשר דלפו לרשת מאפשרות לנו הצצה אל תא הנוסעים אשר מציג את שפת העיצוב החדשה של המותג.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

תא הנוסעים של הדגם שומר במידה מסוימת על עיצוב תא הנוסעים אשר הוצג עם הקונספט לדגם לפני כשנתיים והוא ממשיך את קפיצת המדרגה שפגשנו עם ה-G70 - המתחרה של ג'נסיס לסדרה 3. השינוי העיקרי כאן לעומת דגמי ג'נסיס הבכירים, ה-G90 וה-G80, הוא שבעוד שהשניים מציגים תא הנוסעים שמרגיש כמו משהו עממי שניסו להפוך ליוקרתי, תא הנוסעים של ה-GV80 כבר לא עושה שימוש במחסן החלפים של יונדאי כך שהוא יכול כעת להתחרות בתוצרת גרמניה מבלי להתנצל.

ג'נסיס GV80
מערך השליטה על תיבת ההילוכים ומערכת המולטימדיה.

 

בתא הנוסעים ניתן להבחין בלוח מחוונים סטנדרטי, אך גרסת הייצור של הדגם תשווק, לפחות בארה"ב, עם לוח מחוונים דיגיטלי "12.3 שלצידו נמצא מסך צף בגודל "12.3 עבור מערכת המולטימדיה. מערך השליטה על בקרת האקלים מזכיר את מערך ה-DUO של לנד רובר ומתחתיו נמצא חוגה מעוצב לשליטה על תיבת ההילוכים ומשטח מעוצב, עם כפתורי גישה מהירה לצידו, עבור השליטה על מערכת המולטימדיה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location