מיצובישי חושפת טיזר ראשון למתיחת הפנים של דגמי 2021 של האקליפס קרוס, אותו היא תחשוף ברבעון הראשון של 2021. לישראל, האקליפס קרוס המחודש יגיע במהלך הרבעון השלישי של 2021 ובתקינה אמריקאית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

החידוש המשמעותי ביותר בדגם הוא תוספת של מערכת הנעה היברידית פלאג-אין (PHEV) לדגם. בשלב זה מיצובישי ממלאת פיה מים בקשר למערכת ההנעה הזו אך סביר להניח כי זו אותה מערכת הנעה שתשרת את האאוטלנדר החדש, אותו תחשוף מיצובישי ברבעון השני של 2021. האקליפס קרוס ימשיך להיות מוצע, בהתאם לשוק היעד, עם מנוע ה-1.5 ליטר טורבו ומנוע ה-2.2 ליטר טורבו דיזל.

העיצוב החיצוני של האקליפס קרוס יתשנה די מהותית, זה כולל עיצוב חדש לחלוטין לחזית הדגם, בהתאם לשפת העיצוב החדשה של החברה, ועיצוב חדש לחלוטין גם מאחור, שם כבר לא מצא דלת תא מטען עם חלון מפוצל הפוגע בשדה הראייה לאחור אלא חלון אחד גדול. ההשראה לעיצוב המעודכן של האקליפס קרוס תגיע, לפי מיצובישי, מהקונספט e-Evolution אותו הציגה החברה בשנת 2017, השנה בה היא השיקה את האקליפס קרוס.

 

מיצובישי EVOLUTION קונספט
מיצובישי e-EVOLUTION קונספט.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מיצובישי מאוד נוח וגם מרווח, לי הוא הירגיש זריז. חיפשתי המון זמן רכב לאישתי ורצתי בין פרטיים, בסוף מצאנו דווקא בטרייד מוביל, היה ממש חדש עם 8000 קילומטרז', היא מאוד אהבה את הלוק הספורטיבי שלו...

מיצובישי מאוד נוח וגם מרווח, לי הוא הירגיש זריז. חיפשתי המון זמן רכב לאישתי ורצתי בין פרטיים, בסוף מצאנו דווקא בטרייד מוביל, היה ממש חדש עם 8000 קילומטרז', היא מאוד אהבה את הלוק הספורטיבי שלו והאיבזור בפנים

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

עוד פעם אתה עם טרייד מובייל שלך?!!!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location