תמונות של מרצדס C קלאס החדשה דלפו לרשת לפני החשיפה הרשמית של הדגם בתערוכת דטריוט בינואר 2014.

2014 מרצדס C קלאס החדשה

לשמחתנו, ולצערם של יצרני הרכב, בעידן המודרני קשה לשמור על סודות, הפעם זו מרצדס C קלאס 2014 החדשה שנפלה קורבן ונחשפת כאן לראשונה בתמונות רשמיות של הדגם אשר דלפו לרשת טרם הבכורה העולמית של הדגם שתעשה בתערוכת דטריוט הקרובה בינואר 2014.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כצפוי, מרצדס C קלאס החדשה שואלת את עיצובה מספינת הדגל של מרצדס - S קלאס החדשה. כמו ברוב דגמי מרצדס החדשים, גם ה-C קלאס החדשה תוצע עם חזית בשני עיצובים שונים, האחת בסגנון ספורטיבי והשנייה בסגנון יוקרתי/אלגנטי. בשני המקרים, חזית הדגם בעלת מראה ספורטיבי וצעיר יותר מהדגם המוחלף וזאת בהתאם לאסטרטגיה של מרצדס להצערת המותג, עיצובית ותדמיתית, זאת בכדי להביא לקוחות חדשים וצעירים (או להחזיר את הנוטשים) ולחזור להיות יצרן היוקרה הגדול בעולם.

 

אל תא הנוסעים של ה-C קלאס החדשה כבר הספקנו להיחשף בשבוע שעבר כאשר מרצדס פרסמה מספר תמונות של תא הנוסעים של הדגם המציג קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הדגם המוחלף בכל הקשור לעיצוב, גימור ואיכות חומרים, תחומים בהם ה-C קלאס המוחלפת לא הצטיינה, במיוחד בדגמים טרום מתיחת הפנים שנעשתה ב-2011.

 

מרצדס C קלאס החדשה מבוססת על פלטפורמת הנעה אחורית מודולרית חדשה (MAR) שביחד עם שימוש נרחב באלומיניום בפלטפורמה ובחלקי המרכב השונים, תאפשר לדגם להיות קל יותר בכ-100 ק"ג מהדגם היוצא. מרצדס תציע את ה-C קלאס במגוון רחב של תצורות מרכב: סדאן, סטיישן, קופה וקבריולט. במהלך 2015 מרצדס תציג תצורת מרכב חדשה לדגם – קופה 4 דלתות.

 

בתחום יחידות ההנעה, דגמי הבסיס יוצעו עם מנועי טורבו בנפחים של 1.6 ליטר ו-2.0 ליטר, הדגמים הבכירים יותר יעשו שימוש במנועי V6 וגרסת הביצועים C63 AMG, תוצע עם מנוע V8. החידוש המשמעותי בתחום יחידות ההנעה, זו קבלתה של תיבת ה-9 הילוכים החדשה של מרצדס - 9G TRONIC, חלק מהגרסאות יוצעו עם תיבת ה-7G TRONIC המוכרת.

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אהבתי. סחתיקה על תא הנוסעים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location