סקודה תחשוף את הסופרב 2019 המחודשת ב-23 במאי, כולל יחידת הנעה היברידית פלאג-אין ראשונה לדגם.

 

סוקדה חושפת איור המספק לנו הצצה רשמית ראשונה אל הסופרב 2019 המחודשת, מתיחת פנים למשפחתית הגדולה של סקודה, דור שלישי לדגם, המגיעה כארבע שנים לאחר שזו הוצגה לראשונה. את הסופרב המחודשת סוקדה תחשוף בבכורה עולמית ב-23 במאי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מהאיור ניתן ללמוד כי בחזיתה של הסופרב המחודשת נפגוש פגוש קדמי חדש עם גריל רחב יותר הצמוד ללא רווחים לפנסים הראשיים, אלו עודכנו וזכו לתאורה ראשית LED מלאה במקום בי-קסנון (עם אופציה לתאורת LED מטריקס מתקדמת). בנוסף נמצא כי חלקו התחתון של הפגוש הקדמי זכה לעיצוב שונה במעט ופנס הערפל הוחלף בפס תאורת LED מודרני. שינוי נוסף שלא מופיע באיור הוא עיצוב מעודכן לפנסים מאחור. 

 

2019 סקודה סופרב החדשה
עיצוב מעודכן לפגוש הקדמי ופנסים ראשיים בטכנולוגיית LED.

חידוש משמעותי בדגם נמצא בתחום ההנעה כאשר הסופרב הופכת לדגם הראשון בסקודה המצויד מערכת הנעה היברידית פלאג-אין (PHEV). בסקודה לא מספקים פרטים על המערכת, אך זו צפויה להיות זהה למערכת בפאסאט GTE החדשה, מערכת המשלבת סוללה בקיבולת של 13.0kWh, המספיקה לטווח נסיעה של 55 ק"מ, יחד עם מנוע 1.4TSI בהספק של 156 כ"ס ומנוע חשמלי בהספק של 115 כ"ס. ההספק הכולל של המערכת עומד על 218 כ"ס ומנוע הבנזין משודך לתיבת 6 הילוכים DSG.

בתא הנוסעים נמצא את מערכת המולטימדיה MIB3 העדכנית של סקודה עם eSIM, תפעול קולי וחיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. המערכת תוצע בגדלים של "9.2 בדגמים הבכירים או "8 ו-"6.5 בדגמים הזולים יותר. בנוסף אנחנו מצפים למצוא לוח מחוונים דיגיטלי כסטנדרט, לפחות ברמות האבזור הגבוהות יותר, וכן שדרוג מערכות הבטיחות המתקדמות בדגם, כולל בקרת שיוט עם מערכת שמירה על מרכז הנתיב עד 210 קמ"ש, סיוע בהיגוי בעת תמרות התחמקות ממכשול ועוד - מערכות אשר הוטמעו בפאסאט המחודשת.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location