הונדה חושפת תמונות ופרטים ראשונים על הסיוויק סדאן 2021 החדשה, הדגם המוצג כעת אמנם מוגדר עדיין כאב טיפוס אך לא ממש קשה להבחין כי לפחות בכל הקשור לעיצוב החיצוני הדגם כבר מוכן ומזומן להיכנס לפס הייצור.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כפי שתמונות הטיזר לדגם רמזו, הסיוויק סדאן החדש נוטשת את קו העיצוב המוחצן והזוויתי של הדגם הנוכחי ומציגה בדור ה-11 לדגם עיצוב נקי ובוגר יותר גם אם הוא שומר במידה מסוימת על קווי העיצוב של הדגם הנוכחי. החזית די סתמית למראה ולא מספיק הרמונית עם שאר חלקי הדגם, אך משם לאחור העיצוב מוצלח למדי, מוצק ובעל נוכחות.

 

2021 הונדה סיוויק סדאן החדשה
סיוויק סדאן החדשה.

 

תא הנוסעים החדש ממשיך את המגמה של העיצוב החיצוני ומציג עיצוב נקי ומינימליסטי, עם לוח מחוונים דיגיטלי מלא, דקורציה לאורך הדשבורד בה משולבים פתחי האוורור כחלק אינטגרלי, מולטימדיה "9 צפה ושלא כמו אצל חלק מהמתחרים שהעבירו את השליטה על בקרת האקלים למסך המרכזי, בהונדה ממשיכים להציע ממשק פיזי נוח לשימוש.

 

הדגם נשענן על פלטפורמה חדשה וקשיחה יותר עם הבטחה של הונדה לחווית נסיעה שקטה ואיכותית יותר לצד שיפור ביכולות הדינמיות של הדגם. הונדה מציינת כי הדגם יציג את הדור הבא של מערכת הבטיחות Honda Sensing לצד שימוש בכריות אוויר חדשות, סביר להניח כי הונדה מתכוונת לכרית אוויר מרכזית כמו בג'אז החדשה.

 

סיוויק סדאן החדשה תא הנוסעים
נקי ומודרני.

 

הונדה תחל בשיווק הסיוויק סדאן החדשה בשוק האמריקאי רק באביב 2021, כך שאל תצפו לפגוש את הדגם בישראל לפני 2022. בהמשך נפגוש גם בגרסת החמש דלתות האצ'בק של הדגם שתשווק במקביל לדגם הסדאן.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא הולך להונדה עם העיצוב.... יותר מכוער מסובארו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location