טויוטה אוונסיס החדשה 2012, זוכה לעיצוב אגרסיבי יותר, איכות חומרים גבוהה יותר ורמת אבזור משודרגת, אין שיני במנועי הבנזין.

טויוטה אוונסיס 2012

טויוטה חשפה היום (ג') רשמית בתערוכת פרנקפורט את מתיחת הפנים למשפחתית הגדולה אוונסיס לדגם 2012 אשר תנחת בישראל ברבעון הראשון של 2012. טויוטה אוונסיס המוחלפת היא מכונית טובה בבסיסה שבעיקר לא בולטת במיוחד בכביש חיצונית וסובלת מתא נוסעים אפרורי, לא מאובזר במיוחד ועם רמת גימור וחומרים בינונית למדי. מתיחת הפנים בוצעה הן בדגם הסדאן והן בדגם הסטיישן.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בכל נקודות אלו טיפלה טויוטה באוונסיס החדשה. העיצוב החיצוני זוכה למנה של אגרסיביות עם פגוש קדמי חדש ובולט, שבכה קדמית מודגשת וזוג פנסים גדולים יותר וזוויתיים יותר. מאחור, טויוטה התקינה פגוש חדש, הוסיפה פס כרום על תא המטען במקום פס בצבע הרכב ופנסי הבלימה חודשו במעט וכעת הם מבוססי תאורת LED. להשלמת המראה האגרסיבי, טויוטה מציידת את האוונסיס החדשה/מחודשת בעיצוב חדש לחישוקי הגלגלים.

 

בתחום תא הנוסעים, טויוטה שיפרה את איכות החומרים וההרכבה יחד עם תוספת אבזור. טויוטה החליפה את לוח השעונים עם תאורת האופטיטרון הכתומה בכזה עם תאורה כחולה ולבנה. כבר מרמת הבסיס, טויוטה "מאירה" את תא הנוסעים של האוונסיס עם תוספת של גימור אלומיניום על כל הקונסולה המרכזית ותוספת כרום מסביב לפתחי האוורור הצידיים. לפי טויוטה, רמת הרעשים והרעידות הופחתה בתא הנוסעים, יחד עם שיפור בתחום התנהגות הכביש והנוחות.

 

 

כבר ברמת הגימור מעל רמת ציי הרכב הבסיסית, טויוטה מחליפה את מערכת השמע הרגילה במסך מגע מרכזי בגודל 6.1 אינצ' הכולל קישורית BT עם תפעול הטלפון דרך המסך וסטרימינג של קבצי שמע, מצלמת נסיעה לאחור, וחיווי למערכת בקרת האקלים. מתחת למשענת המרכזית, נוסף חיבור USB כסטנדרט כבר מרמת הבסיס.

 

בתחום המנועים, עבורנו אין חדש ואותו מנוע 2.0 ליטר 152 כ"ס המשודך לתיבה רציפה משרת גם את האוונסיס 2012 החדשה. ישנם גם מנועי 1.6 ליטר 132 כ”ס ו-1.8 ליטר 147 כ”ס שלא מוצעים בישראל. טויוטה התרכזה במתיחת הפנים בהיצע מנועי הדיזל בעיקר, עם שני מנועים משופרים: 2.0 ליטר 124 כ"ס או 2.2 ליטר בשני הספקים של 150 כ"ס או 177 כ"ס.

 

עבור רמות הגימור הגבוהות וכאופציה, טויוטה הוסיפה תאורה אדפטיבית, מערכת קדם התנגשות המספקת התראה קולית ובלימת הרכב אוטומטית במקרה הצורך, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת התרעה על סטייה מנתיב כולל הפעלת הבלמים באחד הצדדים לשמירת הנתיב ועוד. תאורת קבוע ליום מוצעת בכל רמות הגימור או LED ברמת הגימור הגבוהה.