טויוטה ורסו החדש, המיניוואן 7 מושבים של טויוטה, מגיע לישראל בדגם 2013 לאחר מתיחת פנים מקיפה.

2013 טויוטה ורסו החדש - מתיחת פנים

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, החלה היום (יום ה') בשיווקו של ורסו (VERSO) החדש, המיניוואן 7 מושבים הקומפקטי של טויוטה שישווק בישראל בדגם 2013 לאחר מתיחת פנים לדגם הכוללת בעיקר שיפור קל בצריכת הדלק ותא נוסעים איכותי ומאובזר מבעבר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הורסו החדש שהוצג בתערוכת פריז האחרונה, ישווק בישראל כמו הדגם היוצא עם מנוע 1.8 ליטר בהספק של 147 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה ומשופרת שתציע פעולה המזכירה את פעולתה של תיבה אוטו' רגילה. צריכת הדלק השתפרה במעט בדגם המחודש ועומדת על 14.7 ק"מ לליטר לעומת 14.3 ק"מ לליטר בדגם היוצא.

 

מתיחת הפנים לדגם, שינתה את העיצוב החיצוני בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של טויוטה (Under Priority) אותה ראינו מיושמת לראשונה באוריס החדשה והמתאפיינת בגריל הנמתח בין שני פנסי החזית וכונס אוויר טרפזי, גדול ובולט, בפגוש הקדמי. בתא הנוסעים, הורסו החדש מציעה שיפור כולל באיכות החומרים והגימור. חלק מהחומרים הקשיחים בדשבורד, כגון בדלת תא הכפפות העליון, הוחלפו בכאלו רכים למגע ועל ההגה והדלתות נוסף גימור בעור נאפה – רך ונעים למגע. לוח המחוונים חודש גם הוא עם רקע שונה ונוסף לראשונה עמעם ללוח המחוונים ותאורת הכפתורים.

 

הורסו החדש ישווק ברמת גימור אחת נדיבה הכוללת מערכת מקורית TOYOTA TOUCH בעלת מסך מגע "6.1 (כולל שליטה מההגה על השמע והטלפון) עם נגן CD/MP3 , חיבור לדיבורית Bluetooth ושקע USB לחיבור נגני מוסיקה ניידים.

 

טויוטה ורסו 2013 - מפרט טכני מלא

 

מחירו של הדגם מתחיל מ- 160,900 שקלים. יוניון מוטורס צופה כי השנה ימסרו מעל 1,000 כלי רכב מדגם זה. יצוין כי ה -VERSO נמצא בשימוש צה"ל ומשרדי הממשלה לאחר שזכה במכרז מנהל הרכש הממשלתי לכלי רכב של עד 7 נוסעים.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location