טויוטה קאמרי החדשה 2024
טויוטה קאמרי החדשה 2024

טויוטה מסירה את הלוט מעל הקאמרי 2024 החדשה, הדור התשיעי למשפחתית סדאן הגדולה והמצליחה של טויוטה. הקאמרי החדשה היא סוג של מתיחת פנים מקיפה מאוד לדגם היוצא הכוללת התקנה של יחידות הנעה היברידיות חדשות מדור 5 ודור 3.0 חדש למערכת הבטיחות Safety Sense. 

 

אם תסתכלו על הפרופיל של הקאמרי החדשה, לא תתקשו לזהות את הדגם היוצא שכן הפרופיל פשוט נותר ללא שינוי. החזית לעומת זאת עוצבה מחדש לחלוטין והיא מיישמת את שפת העיצוב העדכנית של טויוטה שמעניקה לדגם מראה מודרני ודינאמי יותר. מאחור נמצא עיצוב חדש לפגוש ולפנסים אך התחושה היא אכן של מתיחת פנים ולא של דגם חדש מהיסוד. רוכשי הדגם יכולים לבחור מבין מראה ספורטיבי יותר או מעודן/יוקרתי יותר.

 

2024 טויוטה קאמרי החדשה
טויוטה קאמרי החדשה - במראה מעודן.

בתא הנוסעים החדש תוכלו אמנם לזהות מספר אלמנטים שממשיכים ישירות מהדגם היוצא, כמו אזור מוט ההילוכים או משענות הדלתות, אך בסך הכל מדובר בתא נוסעים חדש ושונה מהותית מזה של הדגם היוצא, מודרני יותר, ייחודי ונעים לעין. ברשימת האבזור נוכל למצוא מפתח חכם, בקרת אקלים מפוצלת, שקעי USB מלפנים ומאחור, משטח טעינה אלחוטית, עדכוני OTA, אפליקציה לשליטה מרחוק ועוד. 

 

בהתאם לרמת הגימור נמצא בדגם לוח מחוונים דיגיטלי למחצה "7 ומולטימדיה "8 וברמות הגימור הגבוהות יותר (XLE או XSE) נמצא כבר צמד מסכי "12.3 כפי שאתם יכולים לראות בתמונות. מערכת המולטימדיה כוללת אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי בחיבור אלחוטי, תפעול קולי, ניווט מבוסס ענן ועוד. 

 

טויוטה קאמרי החדשה 2024
טויוטה קאמרי החדשה - במראה ספורטיבי.

בתחום ההנעה, הקאמרי החדשה מצויד בדור החמישי של מערכת ההנעה ההיברידית של טויוטה, הבסיס הוא אמנם עדיין מנוע 2.5 ליטר כמו בדגם היוצא אך מדובר במערכת חדשה לחלוטין עם נצילות גבוהות יותר. המערכת משווקת בגרסת הנעה קדמית בהספק של 228 כ"ס, תוספת של 10 כ"ס לעומת הדגם היוצא, או בגרסת הנעה כפולה AWD בהספק של 235 כ"ס הכוללת מנוע חשמלי אחורי נוסף הנכנס לפעולה בהתאם למצב האחיזה. הקאמרי היוצאת שווקה גם היא עם הנעה כפולה אך זו הייתה עם מערכת הנעה כפולה מכנית רגילה. 

 

טויוטה קאמרי החדשה 2024 תא הנוסעים
גם תא הנוסעים מגיע במראה מעודן או ספורטיבי יותר.

טויוטה מדווחת על שדרוג כולל שבוצעה בדגם למתלים ולמערכת הבלימה כאשר רמות הגימור הספורטיביות יותר זכו לכיול שונה וחד יותר למתלים ולהיגוי. 

 

כאמור, הקאמרי 2024 החדשה מצוידת במערכת TSS 3.0. מעבר ליכולות המוכרות של המערכת החדשה מוסיפה ניטור תנועה חוצה מלפנים, סיוע במעבר נתיב, בלימה אוטונומית לפנים/אחור בעת תמרון חנייה ומערכת Traffic Jam Assist. 

2024 טויוטה קאמרי

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 12

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.