טויוטה קאמרי היברידית החדשה נוחתת בישראל עם עיצוב מעודכן, רמת אבזור גבוהה (XLE) ותג מחיר זול יותר.

2015 טויוטה קאמרי היברידית

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, תחל בקרוב בשיווקה של טויוטה קאמרי היברידית החדשה שתנחת בישראל לאחר שהדגם זכה למתיחת פנים מקיפה שהוצגה לפני כשנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקאמרי 2015 החדשה תוצע במחיר של 195,000 שקל, זול משמעותית מבעבר בזכות עדכון הציון הירוק של הרכב לקבוצה 2 לעומת 3 בדגם טרום מתיחת הפנים.

 

יחידת ההנעה של הקאמרי ההיברידית לא השתנתה, מבוססת על מנוע בנזין 2.5 ליטר שבשילוב למנוע חשמלי מתקבל הספק מרבי של 200 כ"ס, מה שמספיק לנתון תאוצה של 8.5 שניות 0-100 קמ"ש. צריכת הדלק העירונית בדגם עומדת על 21 ק"מ לליטר ו-19 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית.

 

 

הקאמרי תשווק כבעבר ברמת הגימור הגבוהה של הדגם (XLE) הכוללת בין היתר, גג נפתח, ריפודי עור, כוונון מושבים חשמלי למושבים קדמיים כולל 8 מצבים עבור כסא הנהג, חימום מושבים קדמיים, דיפונים יוקרתיים דמויי עץ בשילוב כרום בקונסולה מרכזית ובדלתות קדמיות ואחוריות (High Grade), חישוקים קלים "17, מערכת שמע הכוללת מולטימדיה, מגבר ועשרה רמקולים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים מקוריים, מראה מרכזית אוטומטית נגד סנוור עם מצפן דיגיטלי, מראות צד עם פונקציית הפשרת אדים ועוד. הקאמרי מצוידת כסטנדרט ב-10 כריות אוויר. 2015 טויוטה קאמרי הייבריד - מפרט טכני מלא להורדה.

 

בכל הקשור לעיצוב חיצוני, הקאמרי 2015 זכתה בחזית שעצבה מחדש לחלוטין, יחד עם תוספת של הדגשות כרום מסביב לחלונות ובמקומות נוספים. בתא הנוסעים נמצא גלגל הגה חדש, לוח מחוונים חדש וכן שיפור באיכות החומרים והגימור. לפי טויוטה תא הנוסעים שקט יותר בזכות שדרוג בידוד הרעשים בדגם.

 

 

 

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מערכת מולטימדיה גרועה ביותר , לא מתפקדת בכלל , וויז לא זז ונתקע, משמיעה צלילים גרועים ומוזרים שלא קשורים למוזיקה בכלל משהו הזוי!!
לא לקנות בשום אופן!! היצרן מתקין בארץ והורסים את הרכב ואת המערכות...

מערכת מולטימדיה גרועה ביותר , לא מתפקדת בכלל , וויז לא זז ונתקע, משמיעה צלילים גרועים ומוזרים שלא קשורים למוזיקה בכלל משהו הזוי!!
לא לקנות בשום אופן!! היצרן מתקין בארץ והורסים את הרכב ואת המערכות ברכב , לי הם שברו את הפריים ולקח חודש עד שתיקנו ורדפתי אחריהם בלי סוף!!
קאמרי -2018-2016-2017 לא להתקרב!!

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location