יגואר i-Pace מציע הנעה חשמלית חזקה עם 400 כ״ס, טווח נסיעה של 470 ק״מ, שפע של מרווח לנוסעים ומטען, תא נוסעים טכנולוגי ומערכות בטיחות מתקדמות.

 

חברת המזרח, יבואנית יגואר בישראל, החלה בשיווק רכב הפנאי החשמלי יגואר i-Pace. בשלב זה מדובר במכירה מוקדמת של הדגם, ברמת הגימור SE בלבד, אשר יוצע במחיר של 454,000 שקל. יגואר i-Pace הוא נציג ראשון בישראל של רכבי פנאי יוקרתיים חשמליים מהם נפגוש בשנה הבאה דגמים מתחרים מבית היוצר של מרצדס ואאודי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מערכת ההנעה של ה- i-Pace משלבת בין שני מנועים חשמליים, קדמי ואחורי, בהספק כולל של 400 כ״ס ומומנט מרבי של 71 קג״מ. השילוב הזה מאפשר לדגם להשיג נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 4.8 שניות. סוללות הענק המותקנת ברכב, בקיבולת של 90kWh, מאפשרת נסיעה חשמלית לטווח של 470 ק״מ.

 

יגואר i-pace
טווח נסיעה של 470 קילומטר.

בדגם מותקנת דוושה חכמה, אשר בשילוב עם מערכת הבלימה הרגנרטיבית מאפשרת למעשה לנהוג רוב הזמן באמצעות הדוושה הימנית בלבד, במיוחד בנסיעה עירונית.

 

הדגם תוכנן מראש לשאת מערכת הנעה חשמלית כך שהסוללה מותקנת ברצפת המרכב ומאפשרת לקבל מרכז כובד נמוך (נמוך ב-13 ס״מ מזה של ה-F פייס) ותא נוסעים/מטען מרווח במיוחד. ליגואר i-Pace אורך של 4.68 מטר, רוחב של 2.01 מטר, גובה של 1.56 מטר בסיס גלגלים ארוך במיוחד של 2.99 מטר. לא רק חלל תא הנוסעים גדול אלא גם תא המטען מרשים עם קיבולת של 656 ליטר, 1,453 ליטר עם קיפול המושבים מאחור.

 

יגואר i-pace תא הנוסעים
טכנולוגי, מרווח ומאובזר.

יגואר i-Pace - אבזור ובטיחות:

כאמור, בשלב זה הדגם יוצע ברמת גימור אחת (SE) הכוללת, בין היתר: מושבי עור חשמליים, בקרת אקלים מפוצלת, מערכת מולטימדיה, דלת תא מטען חשמלית, מערכת שמע מבית MERIDIAN עם 11 רמקולים, תאורת לד מלאה, 6 כניסות USB, מפתח חכם, חישוקי סגסוגת ״20, תאורת אווירה ועוד.

בתחום הבטיחות, הדגם מצויד במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית (10-160 קמ״ש), בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, התראה על עייפות הנהג ומערכת חניה אוטומטית.

 

יגואר i-Pace - מחירון:

יגואר i-Pace  SE  - מחיר 454,000 שקל.