יונדאי ולוסטר טורבו מושקת בישראל עם מנוע 1.6 טורבו עם 186 כ"ס ורמת אבזור גבוהה במיוחד.

יונדאי ולוסטר טורבו

כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל משיקה היום בישראל את הרכב המשפחתי הספורטיבי החדש של החברה בעל תצורת הדלתות הייחודית ובתוספת מגדש טורבו המספק 186 כ"ס. מחיר של 159,900 ₪ לדגם הידני ו – 169,900 ₪ לדגם האוטומטי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ליונדאי ולוסטר טורבו תפעול ידני מגלגל ההגה, האבזור העשיר והמתקדם הכולל בין היתר דוושות אלומיניום, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 7 אינץ' הנשלטת מגלגל ההגה עם שלל אפשרויות תצוגה של קבצי מדיה וחיוויים על מצב הרכב, חישוקי 18 אינץ' מסגסוגת קלה, Bluetooth מקורי, מערכת שמע פרימיום עם מגבר חיצוני וסאב וופר, בקרת אקלים, מראות חשמליות, ריפוד מושבים מעור, מושב נהג חשמלי, מפתח חכם וכפתור התנעה, חיישני נסיעה לאחור מקוריים, כניסות ל- USB, IPOD , AUX חלונות חשמל, נעילה מרכזית, גלגל ההגה מצופה עור הכולל את כל כפתורי השליטה על מערכת השמע, ומחשב הדרך ועוד.

 

במסגרת האסטרטגיה החדשה של קונצרן יונדאי "New Thinking New Possibilities", ה- Veloster של יונדאי מתרחק בכוונה מצורות מוכרות של דגמי הרכב על מנת ליצור משהו חדש המנפץ את שגרת ענף הרכב הבינלאומי. החל מידית דלת נוסע אחורי חבויה המשווה לרכב מראה זורם ומפוסל, חזית ייחודית וחדשה וחלק האחורי אשר עוצב באופן שונה. בנוסף יגיע הרכב עם תוספת של ספוילר אחורי ופנסי LED קדמיים ואחוריים חדשים. פנים הרכב כולל פונקציונאליות של 2 מושבים מרווחים מאחור בשילוב דלת לכניסת הילדים בצד הבטוח, ותא מטען גדול בנפח 440 ליטר.

 

 

הולוסטר טורבו מגיע עם מנוע 1600 סמ"ק TGDI בעל תיבת הילוכים אוטומטית (כפולת מצמדים DCT) וידנית, שתיהן עם 6 יחסי העברה והספק של 186 כ"ס (לעומת 140 כ"ס) ב- 5,500 סל"ד ו- 27 קג"מ ב- 4500 סל"ד . ביצועים: 8.4 שניות 0-100 קמ"ש (אוטו':8.1 ש') ומהירות מרבית של 214 קמ"ש.

 

הולוסטר טורבו תוכנן במרכז ה – R&D של יונדאי ברוסלסהיים גרמניה והוא בעל דרגת זיהום 4 בדגם הידני ו-7 בדגם האוטומטי ומגיע בשלל של 10 צבעים ססגוניים מטאליים. במסגרת צבעי הרכב ניתן גם להזמין את צבע האפור מט המיוחד הקיים רק בדגם זה. מידות הרכב: ל – ולוסטר אורך של 4,220 מ"מ, רוחב של 1,790 מ"מ וגובה של 1,399 מ"מ. מרווח מהקרקע של 143 מ"מ, רוחק סרנים של 2,650 מ"מ, ונפח תא מטען של 440 ליטר.

 

לולוסטר אבזור בטיחותי הכולל בין היתר 6 כריות אויר, מערכת בלמים עם ABS ו- EBD וכן מערכת בקרת יציבות ESP ו- VSM מערכת המסייעת לרכב לשמור על יציבות כיוונית בעת בלימה פתאומית או האצה על משטח שאינו אחיד. כמו כן לבחירת הלקוח ניתן להפעיל את מערכת ה- HAC שהינה מערכת סיוע לזינוק בעליה ולמניעת דרדור. בנוסף, כולל הרכב 4 משענות ראש מתכווננות ואת מערכת ה- BAS אשר מגבירה את הבלימה בעת הצורך באופן אוטומטי למניעת התנגשות.

 

דן אורנשטיין סגן נשיא כלמוביל ומנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין: "בכוונתנו להעניק לחובבי הרכב בישראל באמצעות ה- ולוסטר טורבוחווית נהיגה שתביא להערכתנו לחיזוק תדמית סדרת ה- ולוסטר בפרט ורכבי יונדאי בכלל".

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location