יונדאי i30 פאסטבק היא גרסת חמש דלתות קופה ל-i30 החדשה.

 

במקביל לחשפית ה-i30 N, יונדאי חושפת גרסת מרכב חדשה למשפחת דגמי ה-i30 ואל דגם החמש דלתות האצ'בק ודגם הסטיישן, היא מצטרפת כעת גרסה חדשה בתצורת חמש דלתות קופה – i30 פאסטבק (Fastback).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בכדי להעניק לדגם את מראה הקופה, יונדאי הנמיכה את הגג ב-30 מ"מ, לעומת הדגם ההאצ'בק, לכדי גובה של 1,425 מ”מ והמרכב הונמך ב-5 מ”מ נוספים. בנוסף לכך, יונדאי הקשיחה את הבולמים ב-15% בכדי להעניק לדגם יכולות דינאמיות גבוהות יותר (או בכדי להיות דומה יותר לאוקטביה הקשיחה, יחסית).

 

עם אורך של 4,455 מ"מ, יונדאי i30 פאסטבק ארוכה ב-115 מ"מ מהדגם ההאצ'בק אך את הנתון המעניין ביותר, נפח תא המטען, יונדאי עדיין לא חושפת. ניחוש מושכל יאמר שהנפח יעמוד על כ-500 ליטר.

 

עם השקת הדגם באירופה בהמשך השנה, הדגם יוצע עם מבחר של שני מנועי טורבו בנזין ומנוע דיזל אחד, בדומה ל-i30 האצ'בק החדשה. היצע מנועי הבנזין כולל מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו בהספק מרבי של 120 כ"ס או מנוע 1.4 ליטר טורבו בהספק מרבי של 140 כ"ס. היצע מנועי הדיזל כולל את מנוע ה-1.6 ליטר טורבו החדש שיוצע בהספקים של 110 או 136 כ"ס. כל המנועים משודכים לתיבת 6 הילוכים אוטו' כאשר המנועים החזקים יותר משודכים כאופציה לתיבת 7 הילוכים DCT כפולת מצמד.

 

כמו ב-i30 החדשה, גם ה-i30 פאסטבק מצוידת במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל: בקרת שיוט אדפטיבית עד 180 קמ"ש, בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, התראה על סטייה מנתיב, מערכת סיוע לשמירה על נתיב הנסיעה (LKAS) מעל 60 קמ"ש, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, זיהוי תמרורים ועוד.

 

כמו ב-i30 האצ'בק נוכל למצוא בתא הנוסעים מולטימדיה "5 עד "8, משטח טעינה אלחוטי למכשירים סלולריים, תאימות למכשירים סלולריים באמצעות אנדרואיד אוטו או אפל קאר-פליי ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location