הסונטה ההיברידית המחודשת זכתה לעיצוב מלוטש ומודרני יותר והיא חסכונית בכ-3.2% מהדגם היוצא.

 

לאחר שהציגה את הסונטה המחודשת בתערוכת ניו יורק בחודש שעבר, יונדאי מציגה כעת את דגמי 2017 המחודשים של הסונטה ההיברידית, זו הרלוונטית לשוק הישראלי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בעוד הסונטה ההיברידית הנוכחית הייתה שונה במעט בעיצובה מהגרסאות הרגילות של הדגם, הפעם לכל גרסאות הדגם עיצוב זהה כאשר הסונטה ההיברידית מבדילה עצמה משאר הדגמים במסגרת כחולה סביב יחידות התאורה הראשיות (LED) ובעיצוב ייחודי לחישוקי הגלגלים (עיצוב מעודכן). לעומת הדגם הנוכחי אנחנו פוגשים עיצוב חדש לחזית הדגם, כולל עיצוב חדש לגריל הקדמי בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של יונדאי ומאחור, אנחנו פוגשים עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים האחוריים (מבוססי LED).

 

למעט לוח מחוונים "היברידי" תא הנוסעים זהה לדגמי הבנזין המחודשים כך שלעומת הדגם הנוכחי השינויים הוויזואליים לא משמעותיים, אך כוללים עיצוב חדש לגלגל ההגה וללוח המחוונים, סידור מחדש של אזור מוט ההילוכים (כולל מוט הילוכים חדש), צבע כסוף לכפתורי המיזוג והשמע, כניסת USB ליושבי השורה האחורית, תוספת (אופציה) של משטח טעינה אלחוטי ומערכת מולטימדיה חדשה.

 

יונדאי סונטה תא נוסעים
תא הנוסעים המחודש (של הגרסה הרגילה).

בכדי לשפר את צריכת הדלק ואת יכולת הנסיעה על בסיס המנוע החשמלי, יונדאי הגדילה את קיבולת סוללת הליתיום-יון פולימר של הדגם ב-8.6%, מקיבולת של 1.62kWh לקיבולת של 1.76kWh. בנוסף לכך וכמו בקיה נירו, מערכת בקרת האקלים כוללת כעת כפתור המאפשר להפעיל את המיזוג רק בצד הנהג לטובת חיסכון קטן נוסף בצריכת הדלק.

 

לפי יונדאי, שיפורים אלו ונוספים אפשרו להשיג שיפור של כ-3.2% בצריכת הדלק של הדגם, כלומר כ- 18.4 ק"מ לליטר לעומת 17.8 ק"מ לליטר בדגם הנוכחי (בהתאם למפרט הישראלי).

 

בנוסף לשינויים אלו, יונדאי עדכנה את רכיבי המתלים מלפנים ומאחור וכן את מערכת ההיגוי. כמו בדגם הנוכחי, מפרט אבזור הבטיחות מקיף למדי וכולל בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, אור גובה אוטו', בקרת סטייה מנתיב ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location