סנטה פה החדש נוחת בישראל עם עיצוב חדש, תא נוסעים איכותי יותר, שפע של מערכות בטיחות מתקדמות ושני מנועים, בנזין ודיזל. מחיר החל מ-249,900 שקל.

 

כלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל, משיקה את הסנטה פה 2019 החדש בישראל, דור רביעי לקרוסאובר 7 מושבים הגדול של יונדאי המתחרה בדגמים כגון קיה סורנטו, פורד אדג׳ ועוד. הסנטה פה החדש ישווק בישראל בגרסת 7 מושבים בלבד, עם מנועי בנזין ודיזל בהספקים של 185-200 כ״ס, תיבת 8 הילוכים אוטו׳ והנעה כפולה כסטנדרט, מגוון עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות ובמחיר החל מ-250 אלף שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הסנטה פה החדש מבוסס על פלטפורמה חדשה, קשיחה יותר ב-15% לפיתול, והוא גדול ומרווח יותר מהדגם היוצא. עם אורך של 4,770 מ"מ, רוחב של 1,890 מ"מ, גובה של 1,680 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,765 מ"מ הוא ארוך יותר ב-70 מ"מ מהדגם היוצא ועם תוספת של 65 מ"מ לבסיס הגלגלים. השורה השלישית, שהייתה מצומצמת למדי בדגם היוצא והתאימה רק לילדים קטנים, אמנם מרווחת יותר אך עדיין לא מתאימה לנוסעים בוגרים.

 

 

2019 יונדאי סנטה פה החדש
גדול ומרשים יותר למראה.

גם נפח תא המטען גדול יותר מזה של הדגם היוצא, עם תוספת של 50 ליטר לנפח העומד כעת על 625 ליטר מאחורי השורה השנייה. כמו כל הדגמים בסגמנט הזה, כאשר כל המושבים בשימוש נותר תא מטען סמלי בלבד בנפח של 130 ליטר.

 

העיצוב החיצוני של הסנטה פה החדש שונה לגמרי מזה של הדגם היוצא, כבר לא מנסה להיות ״אתלטי״ אלא שרירי, גדול ובעל נוכחות. בשורה התחתונה, מרשים למראה וישרים גם את השכנים. תא הנוסעים החדש מציד שדרוג משמעותי לעומת הדגם היוצא, מוקפד ומודרני יותר ועושה שימוש בחומרים איכותיים יותר. לתחושה המודרנית תורם גם מסך ה-״7 בלוח המחוונים.

 

2019 יונדאי סנטה פה החדש
גרסאות משופרות למנועים המוכרים.

2019 יונדאי סנטה פה החדש - מנועים, ביצועים וצריכת דלק:

כמו הדגם היוצא, הסנטה פה החדש ישווק בישראל עם מנוע בנזין אחד ודיזל אחד: 2.4 ליטר 185 כ״ס (192 כ״ס בדגם היוצא) או 2.2 ליטר טורבו דיזל 200 כ״ס (197 כ״ס). שני המנועים מוכרים מהדגם היוצא, אך משופרים וחסכוניים יותר. דגם הבנזין משודך לתיבת 6 הילוכים אוטו׳ והנעה כפולה 4X4 ודגם הדיזל משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו׳ חדשה ולהנעה קדמית או כפולה.

 

כל הדגמים, למעט דגם הדיזל הבסיסי, מצוידים במערכת הנעה כפולה HTRAC הכוללת דיפרנציאל מרכזי נשלט אלקטרונית ולרשות הנהג בורר מצבי נהיגה עם 4 מצבים: eco בו כל המומנט עובר לציר הקדמי, COMFORT המעביר עד 37% מהמומנט לציר האחורי ו-SPORT המעביר עד 50% מהמומנט לציר האחרי לטובת ניהוג חד יותר. המערכת כוללת בנוסף מצב SMART המתאים את התנהגות המערכת בהתאם לסגנון הנהיגה של הנהג.

 

סנטה פה 2.4 ליטר בנזין: מנוע 4 צילינדרים אטמוספרי בהספק מרבי של 185 כ״ס ב-6,000 סל״ד ומומנט מרבי של 24 קג״מ ב-4,000 סל״ד. עם מנוע זה, תיבת 6 הילוכים אוטו׳ והנעה כפולה 4X4, לדגם צריכת הדלק משולבת של 10.75 ק״מ לליטר, נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 10.4 שניות ומהירות מרבית של 195 קמ״ש. 

 

סנטה פה 2.2 ליטר דיזל: מנוע 4 צילינדרים טורבו דיזל בהספק מרבי של 200 כ״ס ב-3,800 סל״ד ומומנט מרבי של 44.8 קג״מ בין 1,750-2,750 סל״ד. עם מנוע זה לדגם צריכת דלק משולבת של 16.1 ק״מ לליטר (16.7 ק״מ לליטר הנעה 2X4), נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 9.4 שניות (9.3 ש׳).

 

לסנטה פה החדש כושר גרירה של 750 ק״ג או 2000 ק״ג לנגרר עם מערכת בלימה עצמית.

 

2019 יונדאי סנטה פה החדש
שדרוג משמעותי לתא הנוסעים.

סנטה פה החדש - אבזור ובטיחות:

כלמוביל הבטיחה וכלמוביל מקיימת. היא הבטיחה לצייד את כל הדגמים שלה במערכות בטיחות מתקדמות בהתאם למה שהיצרן מאפשר וזה בדיוק מה שאנחנו מקבלים בסנטה פה החדש, והרבה יותר מכך - שאפו. מפרט הבטיחות של הסנטה פה כולל בלימה אוטונומית (8-180 קמ״ש) עם זיהוי הולכי רגל (עד 64 קמ״ש), ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית כולל בקרת התנגשות בעת מעבר נתיב (בולמת גלגל נגדי בכדי ליצור סטייה של החזית מהרכב השני), ובקרת שיוט אדפטיבית עם עצירה מלאה והמשך נסיעה אוטומטי (כאשר הרכב עוצר לפחות מ-3 שניות).

 

וזה לא הכל, מערכת ניטור שטח מת תמנע יציאה של ילדים מאחור במקרה והשטח לא בטוח ליציאה, נמצא בנוסף גם התראה על עייפות הנהג ובמושב האחורי נמצאים חיישנים המתריעים על המצאות של ילדים כאשר הנהג מכבה את המנוע. 2019 יונדאי סנטה פה החדש - מפרט טכני מלא להורדה.

 

סנטה פה החדש תא הנוסעים
מאובזר ובטוח.

הסנטה פה החדש ישווק בשתי רמות גימור, פרימיום (Premium) הבסיסית ולקשרי (Luxury) הבכירה. בכל הדגמים נמצא מולטימדיה ״7 מקורית עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לשורה השנייה והשלישית (יחידת שליטה נפרדת בשלישית), גג פנורמי נפתח, דיבורית BT,  מצלמה אחורית, מערכת בקרת איכות אוויר, מפתח חכם, התנעה וכניסה ללא מפתח, חיישני חניה קדמיים ואחוריים מקוריים, בלם יד חשמלי עם מתג החזק, פנסי ערפל קדמיים, גלגל הגה עם חימום, נעילה מרכזית, חימום במראות צד, בורר מצבי נהיגה (COMFORT, SPORT, ECO), קיפול מראות חשמלי, מושבי שורה אמצעית מתקפלים, מושבי שורה שלישית מתקפלים לרצפת הרכב, מושב נהג עם כוונון חשמלי, שמשות כהות, ספוילר אחורי, מראה פנימית נגד סינוור, מערכת בקרת יציבות לנגרר, ריפוד מושבים מעור נעילה מרכזית וחישן אורות.

 

דגמי הדיזל מקבלים גם מערכת stop & go. רמת הגימור Luxury מוסיפה לרשימה פנסים ראשיים LED, מושב נוסע עם כוונון חשמלי, ריפודי עור (סטנדרט בכל רמות הגימור של הדיזל), מושב נהג עם זכרון וזכרון למראות, מושבים קדמים מאווררים, חימום מושבים קדמיים, ודלת תא מטען עם פתיחה וסגירה חשמלית.


יונדאי סנטה פה החדשה - מחירון:

סנטה פה 2.4 בנזין 4X4 פרימיום - 249,900 שקל

סנטה פה 2.4 בנזין 4X4 לקשרי - 274,900 שקל

סנטה פה 2.2 דיזל 2X4 סופרים - 267,900 שקל

סנטה פה 2.2 דיזל 4X4 לקשרי - 294,900 שקל

 

תגובות (19)

This comment was minimized by the moderator on the site

חשבתי לרכוש, אבל עכשיו, כשמתברר שלא מביאים לארץ את הדגם החזק שלהם עם מנוע בנזין 2 ליטר טורבו עם הספק של 235 כ"ס ותיבה אוטומטית בת 8 הילוכים - לא קונה!

This comment was minimized by the moderator on the site

כמוני כמוך!

This comment was minimized by the moderator on the site

במחיר כזה לקבל רכב שעדיין תקוע על 10 שניות ל 100 זה הונאה

This comment was minimized by the moderator on the site

Hi-def reshuffle every hand because of the fact https://top-casino-sites.co.uk/ large

This comment was minimized by the moderator on the site

ביונדאי תמיד מנסים לסחוט את המיץ מהקונים, כאשר הרוב החלו להביא רכבים עם מערכות בטיחות ביונדאי חיכו, למה להתאמץ כאשר ממילא קונים. כנ"ל לגבי המנוע + 8 ההילוכים למהלהביא אם ממילא יהיו פריירים שיקנו.
כ...

ביונדאי תמיד מנסים לסחוט את המיץ מהקונים, כאשר הרוב החלו להביא רכבים עם מערכות בטיחות ביונדאי חיכו, למה להתאמץ כאשר ממילא קונים. כנ"ל לגבי המנוע + 8 ההילוכים למהלהביא אם ממילא יהיו פריירים שיקנו.
כדאי לשים לב! השוק משתנה לכיוון חשמלי, אין טעם להשקיע בסנטה פה שניראת כמו טוסון, מתנהגת כמו טוסון וצריכה להיות שווה כמו טוסון. כל מי שחושב לקנות סנטה פה במחיר מופקע, שיבין שהיבואן צוחק עליו.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

זה לא כמו טוסון כי זה שבע מקומות וטוסון חמש

This comment was minimized by the moderator on the site

אפשר הסבר יותר לעומק אני חשבתי לרכוש אבל אני רואה פה תגובות שמוציא לי תחשק

This comment was minimized by the moderator on the site

As one amongst the simplest home remedies, rubbing honey regularly construct the trick. http://douglas-prostawen.over-blog.com/

This comment was minimized by the moderator on the site

Forgiveness wasnt something that he exercised, it was just the normal state since he never condemned. http://erin-bandi-ekstrakt.over-blog.com/2019/04/bandi-ekstrakt-sklep.html

There are no comments posted here yet
הצג תגובות נוספות

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location