יונדאי חשפה אמש בתערוכת לוס אנג׳לס את הקרוסאובר בגודל מלא הראשון שלה, בינוני במונחים אמריקאים (Mid-size SU), עם 7-8 מושבים, מראה יוקרתי, תא נוסעים מרשים ושפע של אבזור. אנחנו כבר יכולים לספר לכם שבכלמוביל מאוד רוצים לשווק את הפליסייד גם כאן בישראל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לפליסייד (Palisade), הנקראה על שם שכונה יוקרתית בקליפורניה, אורך של 4.98 מטר, רוחב של 1.98 מטר, גובה של 1.75 מטר ובסיס גלגלים של 2.90 מטר. לשם ההשוואה, הפליסייד ארוך יותר מהסנטה פה החדש ב-21 ס״מ, רוחב ממנו ב-9 ס״מ ובעל בסיס גלגלים ארוך יותר ב-14 ס״מ - גדול באופן משמעותי. הפליסייד גם גדול יותר מהמתחרים הישירים כגון פורד אקספלורר, הונדה פיילוט, טויוטה היילנדר ועוד.

 

2019 יונדאי פליסייד
גדול ומרשים למראה.

בחזיתו של הפליסייד יונדאי התקינה מנוע אטמוספרי חדש, 3.8 ליטר V6 הפועל במחזור אטקינסון החסכוני ומייצר הספק מרבי של 291 כ״ס ב-6,000 סל״ד ומומנט מרבי של 36.1 קג״מ ב-5,000 סל״ד. את המנוע יודאי שדכה לתיבת 8 הילוכים אוטו׳, עם תפעול אלקטרוני באמצעות כפתורים, המעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים או דרך מערכת הנעה כפולה HTRAC. אנחנו בהחלט מצפים לפגוש בהמשך מנועים נוספים בדגם.

 

2019 יונדאי פליסייד תא הנוסעים
תא הנוסעים מרשים ומזכיר את דגמי ג׳נסיס,

העיצוב החיצוני מזכיר את הסנטה פה החדש, רק מוחצן עוד יותר ועם מידה מסוימת של מראה יוקרתי. המקום בו יונדאי מפתיעה הוא בתא הנוסעים. אם ציפינו למצוא משהו ״עממי״ אך עשיר כמו בסנטה פה, אנחנו מקבלים תא נוסעים מרשים למדי המזכיר יותר את דגמי ג׳נסיס, מותג היוקרה של יונדאי, מאשר את דגמי יונדאי האחרים.

 

את המושבים בשורה השנייה ניתן לקפל בלחיצת כפתור לטובות כניסה קלה ומהירה לשורה השלישית ולצידו של כל מושב ימצאו הנוסעים כניסת USB (שבע כניסות סה״כ). הנהג מביט על לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3 וצמוד לו הוא ימצא מסך מולטימדיה רחב בגודל של ״10.25 המאפשר תצוגה של מספר אפליקציות, מאפשר חיבור BT סימולטני של שני מכשירים וכולל אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. כאופציה ניתן להוסיף תצוגה עילית HUD.

 

2019 יונדאי פליסייד
מנוע 3.8 ליטר V6 חדש.

בכדי לפנות מקום בקונסולה המרכזית, יונדאי התקינה שליטה אלקטרונית על תיבת ההילוכים והנוסעים יוכלו למצוא לא פחות מ-16 מחזיקי כוסות ברחבי תא הנוסעים - האמריקאים אוהבים את מחזיקי הכוסות שלהם. במקום יציאות מיזוג לאחור דרך רצפת הרכב, יונדאי התקינה פתחי מיזוג לשורות האחריות בתקרת הרכב. הנוסעים מלפים יוכלו להטעין את הסלולרי באמצעות משטח טעינה אלחוטי Qi ועל השמע בתא הנוסעים אחראית מערכת מבית Infinity.

 

2019 יונדאי פליסייד
יונדאי פליסייד.

כל מערכות הבטיחות המוצעות בסנטה פה החדש נוכל למצוא גם בפליסייד, כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור, בקרת ילדים במושב האחורי ומניעה של פתיחת הדלתות מאחור כאשר היציאה מהרכב לא בטוחה.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מזכיר קצת רכב הלוויות

This comment was minimized by the moderator on the site

עדיף טיוטה לנד קרוזר

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location