יונדאי מציגה את ה-i35 אלנטרה 2016  החדשה באמצעות איור רשמי ראשון של הדגם.

2016 יונדאי i35 אלנטרה החדשה איור רשמי
יונדאי רומזת על ה-i35 אלנטרה החדשה באמצעות איור רשמי ראשון.

יונדאי חושפת היום (ד') לראשונה את האלנטרה (i35 אצלנו) 2016 החדשה, הדגם הנמכר ביותר של יונדאי, באמצעות איור רשמי של הדגם העתידי. כמו תמיד אצל יונדאי, האיור מציג נאמנה את גרסת הייצור הסופית של האלנטרה i35 החדשה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כפי שניתן לראות באיור, ה-i35 אלנטרה החדשה היא אבולוציה לעיצובו של הדגם הנוכחי תוך שהיא מיישמת את שפת העיצוב העדכנית של יונדאי - fluidic sculpture 2.0 – המתאפיינת בעיקר בגריל טרפזי גדול ממדים במרכז הפגוש הקדמי ובקווי הדגשה/חיטוב אורכיים לכל אורך הפרופיל ומכסה המנוע – ביונדאי מכנים זאת "דינאמי ומלוטש".

 

יונדאי לא חושפת פרטים נוספים על הדגם, ניתן לצפות שהדגם יוצע בשוק האמריקאי עם מנוע 1.6 ליטר 177 כ"ס ותיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים. אנחנו מצפים שעבור השוק שלנו הדגם יוצע עם מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו בהספק של 100 או 120 כ"ס ו-17.5 קג"מ ועם תיבת 7 הילוכים אוטו', אך יתכן כי הדגם ימשיך להיות מוצע עם מנוע ה-1.6 ליטר GDI המוכר של יונדאי יחד עם תיבת שישה הילוכים DCT.

 

יונדאי אלנטרה לא משווקת באירופה כך שבספק אם היא תוצג בחודש הבא בתערוכת פרנקפורט, היא כן תוצג בגרסתה לשוק הבית הקוריאני בחודש אוקטובר הקרוב ולאחר מכן בתערוכת לוס אנג'לס (נובמבר 2015) בגרסתה עבור השוק האמריקאי – השוק המשמעותי ביותר של הדגם.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location