יונדאי חושפת וידאו קצר הרומז על הולוסטר 2018 החדשה, אותה היא תחשוף בחודש הבא.

 

השמעות אמנם דיברו על כך שיונדאי לא מתכננת יורשת לולוסטר, מכונית ההאצ'בק 4 דלתות הייחודית של המותג, אך בחודש הבא, בתערוכת הרכב של דטרויט, יונדאי תחשוף את הדור השני והחדש של הדגם. עד שזה יקרה, יונדאי מספקת לנו הצצה ראשונה אל הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מה שברור מהסרטון הוא שהולוסטר שומרת על המבנה הייחודי של דלת יחידה בכניסה למושב האחורי ושביונדאי מייעדים את הדגם להציע תפריט ספורטיבי. גם הדגם היוצא היה אמור להיות כזה, בגרסת הולוסטר טורבו לפחות, אך בשורה התחהתונה הדגם היה צל חיוור לכל מכוניות ההוט האצ' האירופאית. עם הדגם החדש, כל זה אמור להשתנות שכן יונדאי צפויה להציע את הולוסטר גם בגרסת N קיצונית ולאור הביקורות החיוביות להן זכתה ה-i30N, יש בהחלט למה לצפות.

 

יונדאי לא חושפת את היצע המנועים של הדגם, אך ניתן לצפות כי הגרסאות הרגילות של הדגם יוצעו עם שני מנועי טורבו: 1.4 ליטר בהספק של כ-140 כ"ס ו-1.6 טורבו בהספק של כ-200 כ"ס. גרסת ה-N צפויה להיות מצוידת באותו מנוע של ה-i30N, כלומר 2.0 ליטר טורבו עם 250 או 275 כ"ס.

עם המצב כיום בו רוב יצרני הרכב האירופאים החלו לחדול מלהציג גרסאות מרכב של 3 דלתות האצ'בק לדגמים המשפחתיים שלהם, זו בדיוק ההזדמנות של יונדאי להצליח עם הולוסטר.