יונדאי מספקת לנו הצצה ראשונה אל האלנטרה החדשה, אותה היא תחשוף החודש (17.03) באירוע מיוחד בהוליווד ובשידור ישיר לכל העולם. יונדאי אלנטרה היא המכונית הנמכרת ביותר של יונדאי ומאז שהוצגה לראשונה בשנת 1990 יונדאי מכרה מעל ל-13.8 מיליון יחידות מהדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

האלנטרה החדשה, דור שביעי לדגם, מתבססת לפי יונדאי על פלטפורמה חדשה והיא ארוכה ורחבה יותר מהדגם הנוכחי. יונדאי העניקה לדגם מראה דמוי קופה 4 דלתות, כמו בשני הדורות האחרונים של הדגם, אך הפעם עם קווי עיצוב חדים וזוויתיים במיוחד, לא רק בקווים המתאר הכלליים אלא גם בדלתות, מה שמעניק להם מראה תלת מימדי ייחודי. את חלקו האחורי של הדגם חותמת תאורה דרמתית וכמו כל דגם חדש כמעט, פס תאורה מחבר בין שני הפנסים מאחור. בחזית הדגם אנחנו מצפים לפגוש את שבכת המעויינים החדשה של יונדאי שהוצגה לאחרונה עם הגרנדיור החדשה.

 

יונדאי אלנטרה החדשה תא הנוסעים
מודרני ונקי.

תא הנוסעים של האלנטרה החדשה מציג עיצוב נקי ומודרני במיוחד המהווה שדרוג משמעותי מתא הנוסעים הגנרי של הדגם הנוכחי. כמו כמעט כל רכב מודרני מהעת האחרונה לוח המחוונים מחובר ביחידה ויזואלית אחת אל מערכת המולטימדיה ומסגרת היוצאת מהמשענת המרכזית אל הדשברוד תוחמת באופן ברור את עמדת הנהג. בנוסף נמצא גלגל הגה חדש, שהוצג עם הסונטה החדשה, שילוב של בד לאורך הדלתות ופס תאורת אווירה לאורך הדשבורד.

יונדאי לא מספקת בשלב זה פרטים נוספים על הדגם, אך תצפו לפגוש בדגם מנועים חדשים לחלוטין מסדרת מנועי Smart Stream החדשה של יונדאי ובהחלט ניתן לצפות גם לגרסה היברידית לדגם, כזו שתתחרה ישירות, לדוגמה, בקורולה סדאן החדשה, דבר שיחזיר את הדגם לתחרות משמעותית בשוק הישראלי, לצד האיוניק כמובן.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה שיונדאי העממית צועדת בדרך של מאזדה ומשדרגת את המוצרים שלה לכיוון פרימיום ,
נקווה שהמנועים והגיר ישודרגו למודרניים וחסכוניים וכמובן בידוד הרעשים גם כן ישופר בהדגשה על רעשי כביש שנפוצים ביונדאי...

נראה שיונדאי העממית צועדת בדרך של מאזדה ומשדרגת את המוצרים שלה לכיוון פרימיום ,
נקווה שהמנועים והגיר ישודרגו למודרניים וחסכוניים וכמובן בידוד הרעשים גם כן ישופר בהדגשה על רעשי כביש שנפוצים ביונדאי . ושהיבואן יתמחר בגדר הסביר .[לא כמו מאזדה ]

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מרשים למדי ומעניין מאוד איך יהיו הביצועים בכביש, הרכבי מדרום קוריאה בהחלט עשו קפיצה מדרגה ששמה אותם בשורה הראשונה של הרכבים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location