לאחר שהציגה את הדגם בחודש ספטמבר האחרון, יונדאי החלה בייצור ושיווק יונדאי i10 ברמת הגימור N ליין הספורטיבית בשוק האירופי. בשלב זה הדגם יהיה זמין עם מנוע אחת בלבד: 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו T-GDi בהספק מרבי של 100 כ"ס ומומנט מרבי של 17.5 קג"מ החל מ-1,500 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 5 הילוכים ידנית בלבד והוא מספק בדגם ביצועים צנועים יחסית לנתוני ההספק עם 0-100 קמ"ש ב-10.5 שניות ומהירות מרבית של 186 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 18.5 ק"מ לליטר בתקן WLTP.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בצד הויזואלי יונדאי i10 N Line זוכה למראה ספורטיבי יותר באמצעות עיצוב ספורטיבי יותר לפגושים מלפנים ומאחור, תאורת יום LED ייחודית לדגם, חישוקי "16 בעיצוב ייחודי, הדגשה באדום בפגושים מלפנים ומאחור, סופיות אגזוז בולטות ועוד. בתא הנוסעים נמצא מסגרת אדומה לפתחי המיזוג, מוט הילוכים ייחודי, תקרה כהה, עיצוב ספורטיבי ללוח המחוונים, תפירה באדום על המושבים וגלגל ההגה ועוד.

הדגם ישווק עם מולטימדיה "8 עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, הקדמי הכולל גריל גדול ובולט יותר, תאורת יום שונה, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, אור גבוה אוטומטי, חלונות כהים ועוד.

2020 יונדאי i10 N Line

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

למה כל המכוניות הקטנות לא יפות מאחור? אי אפשר להשקיע קצת בעיצוב ?

This comment was minimized by the moderator on the site

דווקא יפה מאוד מאחור...

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי תגיע לארץ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location