יונדאי חושפת מספר תמונות ומעט פרטים על ה-i20 החדשה שתגיע לכאן ב-2015. ה-i20 החדשה גדולה יותר, מרווחת יותר ומעוצבת יותר. בעתיד היא תוצע גם בגרסה ספורטיבית.

2015 יונדאי I20 החדשה

לאחר שחשפה אותנו לאיורים של הדגם, יונדאי חושפת כעת מספר תמונות של יונדאי i20 החדשה לשנת 2015, דור שני לסופרמיני המצליחה של יונדאי אשר תוצג בתחילת אוקטובר בתערוכת הרכב של פריז (עוד החודש בגרסתה לשוק ההודי). יונדאי i20 החדשה תשווק בישראל בתחילת 2015 במקביל לשתי מתמודדות חדשות וחשובות בסגמנט: אופל קורסה החדשה וסקודה פאביה החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

יונדאי i20 החדשה פותחה ועוצבה במרכז הפיתוח של יונדאי בגרמניה כאשר לפי יונדאי לנהג עיניי המפתחים עמדו שלוש נקודות מפתח: מרווח פנימי מוביל בסגמנט, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ושדרוג הנוחות ועיצוב מיוחד.

 

מבוססת על פלטפורמה חדשה, הדור החדש של ה-i20 רושם לזכותו בסיס גלגלים של 2,570 מ"מ - תוספת של 45 מ"מ לעומת הדגם הנוכחי – שלפי יונדאי מאפשר לדגם להציע את מרווח הרגליים המוביל בסגמנט ומרחב שיספק גם לחמישה נוסעים בנוחות. מידת האורך של הדגם עומדת על 4,035 מ"מ ונפח תא המטען עומד על 320 ליטר – תוספת של 25 ליטר לעומת הדגם הנוכחי.

 

לפי יונדאי ה-i20 החדשה תצויד בחלון גג פנורמי לכל אורך התא הניתן לפתיחה בחלקו הקדמי, מצלמת רוורס ושימוש בתאורת LED בפנסים הראשיים (תאורת יום) ובאלו האחוריים. יונדאי אמנם לא חושפת אתנו אל תא הנוסעים של הדגם, אך לתמונות ריגול של תא הנוסעים של ה-i20 החדשה כבר חשפנו בעבר.

 

יונדאי לא חושפת את היצע המנועים של הדגם, אך זה צפוי להתבסס על היצע המנועים הנוכחי של הדגם, 1.2 ליטר ו-1.4 ליטר, זאת אם יודאי לא תפתיע אותנו ותצייד לראשונה את הדגם במנוע טורבו קטן. המנועים ישודכו לתיבת 5 הילוכים ידנית או 4 הילוכים אוטו'. בעתיד, יונדאי צפויה להציג גרסה ספורטיבית של הדגם תחת חטיבת הספורטN החדשה שיונדאי הקימה לפני כשנה.

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location