יונדאי מפרסמת מספר פרטים חדשים על ה-i30 2012 שתכלול לראשונה כרית אוויר לברכי הנהג ובלם יד חשמלי.

יונדאי i30 החדשה

יונדאי, שחשפה תמונות ראשונות של ה-i30 החדשה לפני מספר ימים, מפרסמת מספר נתונים חדשים על ה-i30 החדשה. את חלקם כמובן לא היה קשה לנחש מהתמונות כמו בלם יד חשמלי או מסך מרכזי ברזולוציה גבוהה וכן דוושות אלומיניום.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מה שכן חדש לנו זו כרית אוויר לברכי הנהג, מה שלא יוסיף לכוכב החמישי (אלא רק לניקוד) שיש כבר כיום ל-i30 הנוכחית, אך בהחלט יעלה את רמת ההגה והבטיחות לנוסעים, כך שאנו צופים שה-i30 החדשה תהיה בעלת שבע כריות אוויר כסטנדרט. ה-i30 תוצע בנוסף עם תאורה אדפטיבית (עוקבת פניה). כאופציה, ניתן יהיה לקבל חלון גג פנורמי כפול, מסך מגע 7 אינצ' עם מערכת ניווט ומצלמת נסיעה לאחור, כניסה והתנעה ללא מפתח, קישורית BT, קיפול חלונות חשמלי אוטומטי עם נעילת הרכב ועוד. לפי האבזור והתמחור של ה-ולוסטר, אנו צופים שרמת האבזור הסטנדרטית תהיה גבוהה כולל מסך מגע 7 אינצ'.

 

ה-i30 תוצע עם מנועי 1.4 100 כ"ס ו-1.6 GDI עם 140 כ"ס וכן תיבת שישה הילוכים כסטנדרט או תיבת שישה הילוכים אוטומטית (ככל הנראה DCT כפולת מצמדים). גם מנועי טורבו דיזל יהיו בהיצע: 1.4 ליטר 90 כ"ס ו-1.6 ליטר 126 כ"ס.

 

תחילת השיווק באירופה צפוי לקראת אמצא 2012, אנחנו כאן בישראל נקבל אותה עוד לפני. עם השיווק תוצע גרסת 5 דלתות האצ'בק בלבד ובהמשך תוצע גרסת סטיישן וככל הנראה גם גרסת 3 דלתות ספורטיבית.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location