ה-i800 החדש נהנה ממנוע חדש, תיבה אוטומטית, תקן יורו 5, ואישור לאצ"ז.

יונדאי i800

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל החלה לשווק - i800 המחודשת הכוללת מנוע מחודש בתקן יורו 5 ועוד יותר חשוב מכך הוספת תיבת הילוכים אוטומטית חדשה. קבלת תקן יורו5 מאפשרת להפוך את ה-i800 המחודש לאוטובוס עירוני זעיר (1+8) אשר יכול לשמש כמוניות ואוטובוסים להסעת נוסעים, תיור ולקוחות ביטוח לאומי.

 

ה – i800 ישווק בישראל בשני דגמים: דגם נוסעים מיניבוס הכולל נהג ו-7 מקומות במחיר של 232,900 ₪ לתיבה אוטומטית ו- 214,900 ₪ לתיבה ידנית, ודגם ואן הכולל נהג ו– 2 נוסעים לידו עם משטח הטענה מאחור במחיר של 217,900 ₪ לתיבה אוטומטית ו – 199,900₪ לתיבה ידנית.

 

שני הדגמים מגיעים עם מנוע חדש ומתקדם טורבו דיזל אינטרקולר CRDI בנפח של 2.5 ליטר ובמפרט עשיר הכולל מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת בקרת משיכה TCS, ABS+EBD, מערכת מניעת התהפכות ROP, נעילה מרכזית, חלונות חשמל, מראות חשמליות, מושבים עם ריפוד בד מהודר, מחזיקי כוסות ועוד. הגרסה האוטומטית תצויד גם במחשב דרך, מערכת אזעקה מקורית עם שלט, תאורת מפות קדמית, תא אחסון עילי למשקפיים, גלגל הגה וידית הילוכים מצופים עור ועוד.

 

ה- i800 ישווק עם גיר אוטומטי וידני בהספק של 170 ו – 136 כ"ס בהתאמה. התיבה האוטומטית מגיעה עם 5 הילוכים והגרסה הידנית עם 6 הילוכים.

 

דן אורנשטיין, סגן נשיא כלמוביל ומנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין כי ה – i800 מציג בשורה חדשה בכל הקשור לנוחות, עיצוב ואבזור של רכבי הובלות, הסעות ואוטובוסים זעירים. התיבה האוטומטית שהצטרפה לתיבה הידנית ששווקה עד היום תאפשר ליונדאי לפנות לקהלים חדשים ומגוונים, הוסיף אורנשטיין.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מה קורה עם יונדאי, הסונטה החדשה יצאה כבר לפני 3 שנים בארה"ב ופה עדיין מוכרים את הדגם 3 קופסאות המזוויע הזה...<br />מקווה שיביאו אותה בשבועות הקרובים כי אני מתייאש כבר ואני בסוף אלך לקנות רכב...

מה קורה עם יונדאי, הסונטה החדשה יצאה כבר לפני 3 שנים בארה"ב ופה עדיין מוכרים את הדגם 3 קופסאות המזוויע הזה...<br />מקווה שיביאו אותה בשבועות הקרובים כי אני מתייאש כבר ואני בסוף אלך לקנות רכב מנהלים אחר.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location