בנטלי מציגה את הקונספט EXP 9 F, רכב שטח סופר יוקרתי, אך גם סופר מכוער?

בנטלי EXP 9 - קונספט לרכב פנאי עתידי ראשון לבנטלי

כל יצרני הרכב כיום רוצים רכב פנאי בהיצע הדגמים, פשוט כי זה מה שהקהל דורש. בעוד לאזרח הממוצע יש שפע של מבחר, לעשירי העולם, אין ממש הרבה אופציות וריינג רובר היא כמעט היחידה כיום להציע רכב פנאי אריסטוקרטי והיא עושה זאת בהצלחה מרובה כבר עשרות בשנים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

רולס רויס כנראה שלא תרשה לעצמה, פרארי אמרה שהיא לא תעז, למבורגיני בדרך ובינתיים, בנטלי מנסה את כוחה ומציגה בתערוכת ז'נבה את רכב הפנאי הראשון שלה אי פעם EXP 9 F קונספט.

 

המשאית הזו, סליחה, רכב הפנאי הזה מוגדר עדיין כתרגיל בעיצוב אך אין ספק שמדובר ביותר מכך ובנטלי תנסה לשמוע את דעתם של באי תערוכת ז'נבה. מתחת למכסה המנוע, ניצב מנוע ה-W12 בנפח 6.0 ליטר של פולקסווגן המשרת את דגמי בנטלי השונים לו הספק של 600 כ"ס ו-81.5 קג"מ, מספיק לכם?

 

תא הנוסעים כמובן שופע עור ועץ ואבזור כיד המלך כולל טכנולוגיות חדשות שבנטלי מנסה להטמיע בדגמי העתיד שלה כגון מסך מגע מרכזי במקום אין ספור כפתורים שיש בדגמים הרגילים.

 

העיצוב החיצוני? כמובן שבמציאות הוא יראה עצום בגודלו וזה מספיק בכדי להרשים מספר רוכשים אך נדמה שבנטלי, שיש לה את העיצובים מהמרשימים ביותר בשוק הסופר יוקרה, ניסתה פזלה יותר מידי לכיוונו של הריינג' רובר עם עיצוב קלאסי של ריינג'/רטרו מאחור וכך יוצא שאין כל הרמוניה בעיצוב בין החלק הקדמי, המרכזי והאחורי. בכל מקרה, אנחנו הרי לא הרוכשים הפוטנציאליים, אז אולי מי מכם הקוראים שכן, יביע את דעתו.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location