לקסוס תחשוף בתערוכת השיפורים SEMA את חיבלת F ספורט ל-GS החדשה.

לקסוס GS350 עם חבילת F ספורט

לקסוס GS350 F SPORT, זה שמה המלאה של לקסוס GS350 החדשה עם חבילת ספורט הכוללת מעט שינויים בעיצוב, פנים וחוץ, ושיפור של מערכת המתלים והבלמים, אך ללא כל שינוי ביחידת ההנעה שעדיין מספקת 306 כ"ס.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מהחוץ, חבילת F ספורט כוללת פגוש קדמי חדש, בולט וספורטיבי יותר עם כנוסי אוויר מוגדלים וסבכת רשת שחורה משלימה את המראה הקרבי מלפנים. מהצד השינוי היחידי בו תבחינו הוא לוגו F וחישוקי 19 אינץ' ייחודיים לדגם הנועלים צמיגי 235/40R19 מלפנים ו-265/35R19 מאחור (עבור דגם RWD). השינוי היחידי מאחור הוא ספוילר זנב קטן שנוסף על דלת תא המטען.

 

מהפנים מוסיפה חבילת F ספורט גימור אלומיניום מוברש מקשט את תא הנוסעים, סמל F על ההגה, דוושות אלומיניום ומושבי עור ספורטיביים עם כריות צד הניתנות לניפוח (חשמלי) לשיפור התמיכה הצידית של המושבים.

 

כאמור, יחידת ההנעה נותרה ללא כל שינוי:V6 בנפח 3.6 ליטר בהספק של 306 כ"ס ב-6,400 סל"ד ו-38.3 קג"מ ב-4,800 סל”ד , מה שמספיק להפיק ביצועים של 5.9 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 228 קמ"ש עם תיבת 6 הילוכים אוטו'. מה שכן השתנה, זה כיול מתלים קשיח וספורטיבי יותר למערכת המתלים האדפטיבית (AVS), מוטות מייצבים עבים יותר וצלחות בילום בעלות קוטר גדול יותר.

 

כאופציה, יוכלו להוסיף הרוכשים את מערכת ההיגוי לכל הגלגלים LDH אשר באמצעות בקרה על זווית הסבסוב, מהירות הרכב, זווית ההגה כוחות G ועוד, מאפשרת שינוי של זווית הגלגלים האחוריים על ל-2 מעלות לכל כיוון. עד למהירויות של80 קמ”ש, הגלגלים האחוריים יסתובבו בניגוד לכיוון הגלגלים הקדמיים ומעל מהירות זו, עם כיוון הגלגלים הקדמיים.