לקסוס חושפת את מכונית הקונספט LF-GH שיותר מרומזת על מראה ה-GS הבאה שתחשף במהלך השנה.

לקסוס LF-GH קונספט

שבוע לפני החשיפה הרשמית בתערוכת ניו-יורק הקרובה, לקסוס מסירה את הלוט מעל ה-LF-GH שלמעט מספר אלמנטים עיצוביים שונים, בעיקר מלפנים, היא ללא ספק מציגה את מראה גרסת הייצור של ה-GS הבאה, לפחות לפי המידות של הקונספט העומדות על: 4.88 מטר אורך, 1.86 מטר רוחב, 1.45 מטר גובה ובסיס גלגלים של 2.85 מטר. מערכת ההנעה היא היברידית, אך לקסוס לא מספקת פרטים טכניים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שלום ללקסוס המוחצנת ולהתראות ללקסוס המופנמת, כך בערך מגדירה לקסוס בהודעה לעיתונות את קו העיצוב החדש של לקסוס, שאם מתעקשים, הוא לא כזה חדש ומהווה המשך ישיר לשפת ה-L של לקסוס שמוכרת לנו כבר מ-2001. אם נצטט במעט מההודעה לעיתונות שעוסקת בעיקר בקו העיצוב החדש: "העיצוב משלב סטייל יחד עם פונקציונליות...כאשר המעצבים התחילו מדף חלק ונקי". למרות המשפט האחרון, אי אפשר שלא לזהות מהפרופיל, את קווי המתאר של ה-GS הנוכחית.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/BsPtDfzAUK0?rel=0{/iframe}

 

לקסוס מציינת שהעיצוב החדש הוא משהו שלקוחות לקסוס ציפו לקבל כבר מזה זמן מה. האמת? צודקים, לקסוס מייצרת רכבים משובחים, אך העיצוב הפושר שלהם מנוגד כמעט לחלוטין לסמל הסטטוס והראוותנות הנדרשת מרכבים שכאלו. את זאת למשל אודי כבר הבינה מזמן וחדלה מלהנפיק עיצובים מאופקים, מה שהגדיל את המכירות באחוזים ניכרים.

 

לקסוס אומרת שה- LF-GH תספק רמת ביצועים גבוהה, יחד עם הסעתם בנוחות של יושבי הרכב במהירויות גבוהה למרחקים ארוכים. לקסוס לא מספקת תמונות של עיצוב הפנים, אך זה צפוי להיות שונה מהמוכר לנו. לקסוס טורחת לציין (ובצדק) ששעון הזמן הארכאי (דיגיטלי) שנמצא בכל דגמי לקסוס ושהזכיר את שעון הזמן בסובארו ליאונה שנת 1985, מוחלף בשעון מחוגים בעיצוב יוקרתי שמוצב בחלקה העליון של הקונסולה המרכזית.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location