לקס מוטורס, יבואנית לקסוס בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של דגמי 2021 המחודשים של לקסוס LS אשר זכו למתיחת פנים מקיפה הכוללת עיצוב מעודכן קלות, נוחות נסיעה משופרת ומעודנת יותר, בידוד רעשים משודרג, מערכת מולטימדיה חדשה ועוד. לקסוס LS המחודשת תשווק בישראל בגרסתה ההיברידית, LS 500h, ובשתי רמות גימור לבחירה במחיריםשל 799,900 ₪ עד 819,900 ₪.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בצד החיצוני של לקסוס LS 500h המחודשת נוכל למצוא עיצוב חדש לפגוש הקדמי עם גימור מטאלי כהה לשבכה, כך גם בפנסים האחוריים. לקסוס התקינה פנסים ראשיים חדשים, אדפטיביים עם תמיכה באור גבוה אוטומטי ועם חתימת תאורת יום חדשה בצורת האות L. את העדכון החיצוני חותמים חישוקי "20 בגימור מבריק.

 

2021 לקסוס LS החדשה
מושבי מחלקה ראשונה בשורה השנייה.

מערכת ההנעה ההיברידית של הדגם זכתה למספר שדרוגים. היא ממשיכה להתבסס על מנוע 3.5 ליטר V6 אטמוספרי, 299 כ"ס ו-35.7 קג"מ, ומנוע חשמלי, 197 כ"ס ו-30.6 קג"מ, המייצרים יחדיו יחידת הנעה בהספק כולל של 359 כ"ס המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים בלבד. זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 5.4 שניות (5.5 שניות בדגם היוצא), מהירות מרבית של 250 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 12.2 ק"מ לליטר בתקן WLTP.

 

2021 לקסוס LS החדשה
נוחה ושקטה יותר.

מה שהשתנה הוא בעיקר אופי הפעולה של המערכת, המנוע החשמלי מספק כעת תמיכה רבה יותר למנוע הבנזין במצבי נהיגה רגילים וכך מאפשר פעולה בסל"ד נמוך יותר של מנוע הבנזין שהופכת את הנסיעה לשקטה וחלקה יותר.

בתא הנוסעים המחודש נוכל למצוא כעת מערכת מולטימדיה חדשה, שהוצבה קרוב יותר לידי הנהג שכן כעת היא כוללת מסך מגע בגודל של "12.3. מערכת המולטימדיה כוללת הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי בחיבור אלחוטי. את תא הנוסעים הייחודי והמיוחד ניתן כעת לקבל עם גימור חדש בהשראת אומנות דקורטיבית יפנית - נישיין-אורי והאקו.

 

2021 לקסוס LS מולטימדיה חדשה
מולטימדיה חדשה עם מסך מגע.

נוחות הנסיעה שודרגה גם היא באמצעות הרכב שונה של סופגים ותפירה חדשה למושבים, התקנה של צמיגי ROF עם דפנות רכות יותר, שדרוג לבולמים האדפטיביים שהם חלק ממערכת מתלי האוויר של הדגם, בושינג חדשים המפחיתים את העברת הרעידות למרכב וגם התקנה של מוטות מייצבים חדשים.

 

לקסוס LS החדשה 2021 תא הנוסעים
יצירת אומנות יפנית.

את לקסוס LS תוכלו כאמור לרכוש בשתי רמות גימור עשירות הנבדלות רק בגימור בתא הנוסעים. בשתיהן נוכל למצוא 12 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, מערכת קדם תאונה, זיהוי תמרורים, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, מערכת סיוע אקטיבית להיגוי, מפתח חכם, תאורת LED מלאה, ריפודי עור נאפה, כיוון חשמלי לגלגל ההגה והמושבים עם זיכרונות לכיוון המושבים, מראות הצד וההגה, חימום להגה וחימום/אוורור למושבים הקדמיים, כיוון חשמלי למושבים מאחור, סינון רעשים אקטיבי, דלת תא מטען חשמלית, מתלי אוויר אדפטיביים, תקרה בגימור אלקנטרה, בקרת אקלים מפוצלת ל-4 אזורים, מצלמת 360 מעלות, חלון גג ועוד ועוד. 2021 לקסוס LS - מפרט טכני מלא להורדה.

 

2021 לקסוס LS 500h - מחירון:

LS500h רמת הגימור Takumi החל מ- 799,900 ₪

LS500h רמת הגימור Takumi High Wood החל מ- 819,900 ₪