לקסוס RX החדש מגיע לישראל לאחר מתיחת פנים עם דגם RX450H היברידי חזק במחיר תחרותי במיוחד וזול מדגם הבנזין.

לקסוס RX החדש בישראל

שני דגמי מכונית הקרוס-אובר של לקסוס, ה- RX 350 וה-RX 450h, מגיעים לישראל בגרסאות חדשות וזוכים לעיצוב מעודכן מבפנים ומבחוץ, תוספות אבזור וגרסת ספורט חדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני המחודש כולל, בין היתר, פגוש קדמי חדש וגריל דינאמי בצורת שעון חול, פנסים קדמיים בעיצוב חדש הכוללים שורת פנסי LED, חישוקים בעיצוב חדש וצבעי מרכב חדשים. תא הנוסעים המשופר מציע מגוון רחב של שילובי צבעים, קונסולה מרכזית וגלגל הגה חדשים.

 

ארכיטקטורת הפנים כוללת מגוון טכנולוגיות מתקדמות, בהן מערכת מולטימדיה משוכללת הכוללת DVD ואת הדור החדש של מערכת Remote touch (ממשק מגע לשליטה מרחוק). מערכת זו מצוידת כעת במנגנון בקרת הג'ויסטיק הראשון בעולם עם מנגנון החלקה (slide-type), המופעל בדומה מאוד לעכבר מחשב.

 

ארבעה מצבי נהיגה ב- RX450h

למצבי הנהיגה Normal ו-Eco של תיבת ההילוכים האלקטרונית החכמה E-CVT, נוסף כעת מצב Sport שמשפר עוד יותר את הביצועים ואת היכולות הדינמיות של ה-RX 450h. ניתן לעבור בין שלושת מצבי נהיגה אלה באמצעות מתגי שליטה על גלגל ההגה, ואילו מצב EV (הנעה חשמלית בלבד) ניתן כעת להפעלה גם באמצעות מתג EV נפרד.

 

מתחילת הנסיעה ועד למהירות של 50 קמ"ש פועל ה-RX 450h באופן אוטומטי במצב EV, כלומר באמצעות הנעה חשמלית בלבד. האופי המיוחד של כל מצב נהיגה מקבל ביטוי נוסף באמצעות שינויים בתצוגת לוח המחוונים. במצבי EV, Eco ו-Normal הלוח מואר בצבע כחול, וכאשר נבחר מצב Sport התאורה מתחלפת באופן אוטומטי לאדומה.

 

 

גרסת F SPORT החדשה

בנוסף, תוצע לראשונה גרסה ספורטיבית, F SPORT, המבליטה עוד יותר את האופי הדינמי והספורטיבי של ה-RX החדשה. לקסוס צופה כי גרסה זו תהווה כ-30% מהמכירות העולמיות של הסדרה החדשה.

 

ניתן לזהות בקלות את גרסאות ה- F SPORT של ה-RX החדשה הודות לעיצוב אגרסיבי יותר של החזית, הייחודי לגרסה זו. הפגוש הקדמי משלב בתוכו ספויילר אווירודינמי המשתרע לכל רוחב המכונית, והקצוות המתרחבים של חלקו התחתון של הפגוש מכילים פנסי ערפל שקועים. שני חלקי השבכה הקדמית – העליון והתחתון –בעלי עיצוב רשת ספורטיבי ייחודי ל-F SPORT. במבט מהצד ניתן לזהות בקלות את דגמי ה- F SPORT הודות לחישוקי הסגסוגת בקוטר 19 אינץ' וסמל ה- F SPORT על הכנף הקדמית.

 

דגמי ה-F SPORT נהנים בנוסף ממערכת שיכוך זעזועים רוחבית המיועדת לביצועים ספורטיביים. מערכת זו סופגת ומפחיתה רעידות בלתי רצויות של המרכב, מציעה תחושת היגוי ליניארית יותר ותורמת לנוחות הנסיעה.

 

מחיר ה- RX 350 נותר ללא שינוי, גרסת הבסיס תעלה 409,000 ₪.

גרסת הבסיס בדגם ה- RX 450h תוצע במחיר אטרקטיבי של 389,000 ₪, מחיר הנמוך ב- 44,000 ₪ מגרסת הבסיס בדור הקודם, הודות למאמצי היבואן להפוך את הדגמים ההיברידיים לנגישים יותר תוך התאמת רמת האבזור לטעם הישראלי.

 

סדרת ה – RX

ה- RX 450h החדש הינו הדור המתקדם ביותר של Lexus Hybrid Drive, המסמן ציון דרך נועז ומכריע בעולם הרכב, בהיותו הקרוס-אובר ההיברידי הראשון והיחיד בעולם. בשוק האירופאי אחראי דגם זה ל-32% מהמכירות של לקסוס, והוא דגם הלקסוס הנמכר ביותר אחרי ה- CT 200h.

 

הודות לטכנולוגיה פורצת דרך, מתהדר ה- RX 450h החדש בנתון רמת פליטת CO2 חסר תקדים בסגמנט היוקרה, העומד על 148 גר' CO2 לק"מ ונתון תצרוכת דלק משולבת של 15.9 ק"מ לליטר. נתונים אלו שווים לרמת פליטת מזהמים ותצרוכת דלק של מכונית משפחתית קומפקטית בעלת מנוע 1.4 ליטר.

 

ה-RX 450h החדש מצויד במנוע 3.5 ליטר ושני מנועים חשמליים עוצמתיים הפועלים בהרמוניה מושלמת ליצירת הספק של 299 כ"ס, בעוד תצרוכת הדלק ופליטת המזהמים נמוכים ב-40% מכל דגם מקביל בסגמנט.

 

ה-RX 350 החדש מצויד במנוע 6V משופר ובתיבת הילוכים חדישה.