2022 לקסוס UX
לקסוס UX מתחדש בדגמי 2022.
2022 לקסוס UX
לקסוס UX מתחדש בדגמי 2022.

לקסוס מעניקה מקצה שדרוגים מקיף לדגמי 2022 של לקסוס UX, הקרוסאובר הקטן והקומפקטי ביותר של המותג. מקצה השדרוגים כולל תוספת של רמת גימור F SPORT, מולטימדיה חדשה, שלדה קשיחה יותר, עדכון למערכות הבטיחות המתקדמות ועוד.

 

מולטימדיה חדשה: נתחיל מתא הנוסעים, שם לקסוס התקינה את מערכת המולטימדיה החדשה שלה הכוללת תפעול קולי טבעי, חיבור אלחוטי אפל קארפליי וחוטי לאנדרואיד אוטו, עדכוני OTA, ניווט מבוסס טכנולוגיית ענן ועוד. המערכת זמינה עם מסכי "8 או "12.3, בהתאם לרמת הגימור, ומכיוון שמדובר כעת במסך מגע לקסוס התקינה אותו קרוב יותר לידיים של הנהג ב-14.3 ס"מ לעומת המערכת הקודמת, שהתפעול שלה היה באמצעות משטח מגע בין המושבים. 

 

2022 לקסוס UX תא הנוסעים
מולטימדיה 12.3 אינץ' חדשה.

הממשק הזה הוסר ופינה את מקומו לכפתורים לשליטה על חימום/אוורור המושבים וחימום ההגה. אלו היו בעבר מתחת לקורא דיסקים שהוסר גם כן שכל שהוסר מהרכב גם זה  הוסרו מהקונסולה המרכזית זה מה שאפשר ללקסוס להתקין משטח טעינה גדול לסלולרי וצמד שקעי USB טייפ C במקום. מערכת המולטימדיה החדשה עם חיבור קבוע לרשת האינטרנט מאפשרת שימוש באפליקציה סלולרית לפתיחה/נעילה מרחוק, הפעלה מראש של בקרת האקלים לפני כניסה לרכב ועוד. 

 

דגם F SPORT: הקרוסאובר הקטן של לקסוס זכה עם העדכון לדגם F SPORT ספורטיבי המצויד כסטנדרט בבולמים אדפטיביים ומוטות מייצבים עבים יותר, זה לצד חישוקי "18 בעיצוב ייחודי, גריל בשחור ספורטיבי, חיפוי מראות צד בגימור טיטניום כהה, ספוילר גג בולט, עיצוב ייחודי לפגוש האחורי ועוד. בנוסף, ההיגוי זכה לכיול שונה והחיבור בין המתלים למסרק ההגה הוקשח. כל דגמי לקסוס UX זכו לשלדה קשיחה יותר בזכות תוספת של נקודות ריתוך. 

 

2022 לקסוס UX F SPORT
לקסוס UX F SPORT.

בתחום ההנעה אין שינוי ובהתאם לשוק היעד, לקסוס UX ישווק בדגם UX200 עם מנוע 2.0 ליטר אטמוספרי 173 כ"ס או בדגם UX250h היברידי עם 184 כ"ס. 

 

מערכת הבטיחות המתקדמות LSS פלוס שבדגם עודכנה לדור האחרון (2.5) כך שהיא כוללת כעת בלימה אוטונומית עם תמיכה בפנייה בצומת, סיוע אקטיבי להיגוי בעת תמרון חירום ומערכת בקרת השיוט האדפטיבית תתאים אוטומטית את מהירות הנסיעה לפני כניסה לעיקולים. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

היה הראשון להגיב.