אינפיניטי מציגה דגם שני המקבל את טיפול חטיבת הספורט IPL , בעיקר קוסמטיקה וקצת יותר הספק.

2011 אינפיניטי G קונבריבל IPL

לפני כחודשיים, אינפיניטי חשפה את חטיבת הספורט שלה IPL. הדגם הראשון שקיבל את הטיפול הוא ה-G קופה IPL. חטיבת IPL של אינפיניטי היא לא כמו חטיבת M או AMG אלא יותר דומה ל-S ליין או M ליין של אודי וב.מ.וו בהתאמה, המקנות מראה ספורטיבי יותר לרכב, ללא כל העלות האמתית של דגמי S או M.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגם השני שמקבל את טיפול חטיבת Infiniti Performance Line או בקיצור IPL היא ה-G קונברטיבל IPL קונספט. מדוע קונספט? התשובה בסוף. הקונברטיבל 4 מושבים מקבלת את מנוע ה-3.7 ליטר V6 הסטנדרטי עם שיפור קל בהספק שעולה ל- 338 כ"ס ב- 7400 סל"ד (לעומת 320 כ"ס) ומומנט של 38.1 קג"מ (לעומת 36.6 קג"מ). משום מה, ההספק של גרסת האינפיניטיG קופה IPL לשוק האמריקאי, בעלת הספק גבוהה יותר של 348 כ"ס.

 

השיפור הקל בהספק מאפשר ל-G קונברטיבל IPL קונספט להאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש בפחות מ-6 שניות (לעומת 6.4 ש') עד למהירות מרבית של 270 קמ"ש (לעומת 250 קמ"ש). לנו, השיפור בנתונים נראה קצת מוגזם על תוספת של 18 כ"ס בלבד. תיבת ההילוכים היא אותה תיבת 7 הילוכים עם מנופי תפעול על ההגה. עוד בתחום המכני, אינפיניטי שינתה במקצת את המתלים כאשר הקפיצים הוקשחו ב-10%, הבולמים כוילו מחדש והמכונית כולה הונמכה במקצת.

 

אם בקרביים, ההבדלים מינוריים, מבחוץ ההבדלים מוחשיים הרבה יותר. הפגוש הקדמי חדש עם עיצוב זוויתי המקנה מראה קרבי יותר, הגריל ומסגרת הפנסים הקדמיים הושחרו. חצאיות הצד בולטות יותר והספויילר האחורי בולט יותר. מבפנים, הקונסולה המרכזית, בגימור שחור מבריק במקום עץ או מתכתי. פסי הקישוט בדלתות ומעל תא הכפפות בעלי גימור דקורטיבי הנקרא "KACCHU “, שלפי אינפיניטי, זה השם שניתן לשריון שלבשו הסמוראים בימי הביניים.

 

אז מדוע הגרסה הזו נקראת קונספט? באינפיניטי ימתינו לראות את התגובות שהיא תקבל בתערוכת פריז 2010 בעוד כשבוע ואז תחליט על השיווק באירופה. בארה"ב בכל מקרה, היא תשווק לאחר התערוכה  יחד עם ה- G קופה IPL.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

אבל בטח המחיר יהיה קרוב ל-600,000

This comment was minimized by the moderator on the site

אבל בטח המחיר יהיה קרוב ל-600,000

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location