לקסוס GS החדשה נתפסת לראשונה ללא כל הסוואה בסין וחושפת עיצוב שמרני כצפוי לעומת דגם הקונספט.

לקסוס GS 2012 החדשה

לקסוס תחשוף בעוד יומיים (18.08) את ה-GS החדשה לשנת 2012 בפבל ביץ' קליפורניה. עד אז ולראשונה בעולם, נחשפת ה-GS החדשה בצילומי ריגול בסין, שם תשווק ה-GS החדשה במקביל לשיווק בארה"ב. לא סתם התמונה נחשפת בסין דווקא ולא בארה"ב שכן השוק החם והמתפתח ביותר כיום לרכבי יוקרה הוא השוק הסיני, תשאלו את אודי עם ה-A6 ומרצדס עם ה-E קלאס ותבינו מדוע אנחנו רואים קודם כל את ה-GS החדשה בסין דווקא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לקסוס אמנם שומרת על קווי העיצוב הכלליים של דגם הקונספט LF-GH עליה מבוססת ה-GS החדשה, אך בלקסוס כצפוי, השמרנות עדיין מנצחת והעיצוב הדרמטי של דגם הקונספט עודן מלפנים לרמה כזאת שלא נשאר ממנו כמעט זכר. מאחור לפחות המצב קצת יותר טוב, גם כן פחות דרמטי אך מספק ל-GS את המראה השרירי והאתלטי שלקסוס חיפשה להקנות ל-GS החדשה.

 

הדגם שנחפש בתמונות הוא GS350 AWD העושה ככל הניראה שימוש במנוע 3.5 ליטר V6 בהספק של 303 כ"ס ו-35.4 קג"מ, דגם זה יוצע כמובן גם עם הנעה אחורית בלבד. כמובן שנראה גם גרסה היברידית GS450h, אך הפעם אנחנו מצפים גם לגרסה היברידית של ממש, כזו חסכונית באמת שתתבסס על מערכת ההנעה ההיברידית החדשה של טויוטה קאמרי החדשה, עם מנוע 2.5 ליטר והספק כולל של 205 כ"ס.

 

לקסוס GS 2012 החדשה - עיצוב הפנים:

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

אם מנועי 3.5 ליטר של המתחרות הגרמניות מוציאים 306 כ"ס (300 עם מנוע 3.0 טורבו במקרה של A6) ושל האינפיניטי 320 (ממנוע 3.7) אז איך מוציאים מכונית חדשה שאמורה להתחרות בגרמניות ובאינפיניטי עם מנוע 3.5...

אם מנועי 3.5 ליטר של המתחרות הגרמניות מוציאים 306 כ"ס (300 עם מנוע 3.0 טורבו במקרה של A6) ושל האינפיניטי 320 (ממנוע 3.7) אז איך מוציאים מכונית חדשה שאמורה להתחרות בגרמניות ובאינפיניטי עם מנוע 3.5 ו-277 כ"ס בלבד (כמו המנוע הישן בקאמרי).<br />כאילו מה הצונאמי דפק אותם לגמרי?

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

כי עכשיו כתוב 303 כ"ס, שזה הספק המנוע של ה-GS הנוכחית. אך בכל מקרה זו כנראה רק הערכה שכן אין פרטים על המנועים אלא רק מחר בחשיפה הרשמית.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location