2016 מאזדה 3 תשווק מעתה עם מנוע 2.0 ליטר, תאורת קסנון, חישוקי "18 ומערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט.

2016 מאזדה 3
מאזדה 3 - מעתה עם מנוע 2.0 ליטר ומערכת בטיחות מתקדמת כסטנדרט.

דלק מוטורס, יבואנית מאזדה בישראל, מגיבה לתחרות ההולכת וגוברת בשוק המכוניות המשפחתיות הישראלי, במיוחד עם הגעתה של הקורולה המחודשת, באמצעות שדרוג האבזור והמנועים בדגמי מאזדה 3 - בעיקר עבור הלקוחות הפרטיים. מעתה, כל דגמי ה-3 ישווקו עם מנוע 2.0 ליטר 165 כ"ס ומערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט – כולל תאורת קסנון. העדכון בוצע בכל גרסאות המרכב של מאזדה 3 – סדאן או האצ'בק.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-1.5 ליטר 120 כ"ס אמנם ימשיך לשרת את הדגם בישראל, אך גרסה זו מיועדת באופן מובהק עבור חברות הליסינג ודגם זה ישווק ברמת גימור אחת בלבד (Comfort). יש לציין כי גם לפני העדכון, הצרכן הפרטי רכש בעיקר את גרסת ה-2.0 ליטר של הדגם.

 

מעבר למנוע ה-2.0 ליטר 165 כ"ס ו-21.4 קג"מ, המהווה שדרוג משמעותי לעומת מנוע ה-1.5 ליטר, כל דגמי ה-3 יצוידו במערכת בטיחות מתקדמת (iActiveSense) כסטנדרט, הכוללת: התראה על סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת בלימה אוטונומית (עד 30 קמ"ש) ותאורת קסנון ראשית עם מעבר אוטו' בין אור גבוה לנמוך. יש לציין כי מאזדה הציגה לאחרונה את ה- 3 המחודשת, בה הותקנה מערכת בטיחות מתקדמת יותר המבוססת על מצלמה במקום חיישן לייזר פשוט.

 

מאזדה 3 תא הנוסעים
רשימת אבזור ארוכה ומרשימה בכל רמות הגימור.

עם העדכון, מאזדה 3 תוצע בשלוש רמות גימור: ספורט הבסיסית (רק בדגמי 2.0 ליטר), קומפורט ופרימיום. בכל רמות הגימור ניתן למצוא, בין היתר: חישוקי "18, מערכות בטיחות מתקדמות, תאורת קסנון, כפתור התנעה, מערכת מולטימדיה MZD עם מסך "7, דיבורית BT, שליטה מההגה על השמע והטלפון, בקרת שיוט ועוד.

 

רמת הגימור קומפורט (Comfort) מוסיפה בעיקר גימור נאה יותר, לוח מחוונים משודרג עם מד סל"ד במרכזו ותצוגה עילית, רמת הגימור פרמיום (Premium) המחליפה את רמת הגימור ספיריט (Spirit) מוסיפה מושב נהג חשמלי, ריפודי עור, חלון גג וכניסה ללא מפתח. 

 

2016 מאזדה 3 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

יולי 2016 – מחירון מאזדה 3 המעודכן:

1.5 ליטר קומפורט – 130 אלף שקל

2.0 ליטר ספורט – 130 אלף שקל

2.0 ליטר קומפורט – 133 אלף שקל

2.0 ליטר פרמיום – 141 אלף שקל.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מדהים

This comment was minimized by the moderator on the site

הגיע הזמן לגיר ידני

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location