האוקטביה 2020 החדשה הושקה בישראל עוד בחודש אוגוסט האחרון, אך אז היא הייתה זמינה רק בדגמי הדיזל המיועדים בעיקר לשוק המוניות. כעת, דגם ה-1.0 ליטר ברמת הגימור דיינמיק זמינה לא רק לרכישה אלא גם למסירה ואם תמהרו, תוכלו לרכוש כעת את הדגם במחיר מבצע אטרקטיבי של 133,990 ₪ (לא כולל אגרת רישוי), מחיר המגלם הנחה נדיבה של 8,000 ₪ ממחיר המחירון. דגם הבסיס 1.0 ליטר אמבישן יהיה זמין למסירה במהלך החודש הבא , שאר גרסאות הדגם, עליהם תוכלו לקרוא בקישור, יהיו זמינים החל מינואר 2020, זה כולל את רמת הגימור סטייל הבכירה וכמובן גם את דגמי ה-1.5 ליטר 150 כ"ס.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

האוקטביה דיינמיק היא רמת גימור ייחודית שכן היא מעניקה לדגם מראה ספורטיבי יותר הכולל חישוקי "17 בעיצוב ייחודי, גריל מושחר, ספוילר אחורי קטן על תא המטען, מסגרת גריל מושחרת וכך גם מראות הצד. בתא הנוסעים תמצאו ריפוד כהה לתקרה, את גלגל ההגה הספורטיבי של סקודה עם שלושה חישורים במקום שניים, תחתית שטוחה ועיטוף בעור מחורר, דוושות בחיפוי דמוי מתכתי, יחד עם מושבי ספורט אוחזים יותר. כאן זה לא נגמר, רמת הגימור הזו כוללת מתלים בכיול קשיח יותר עם הנמכת מרכב של 15 מ"מ לעומת השאר הגרסאות הרגילות.

 

אוקטביה דיינמיק
אוקטביה דיינמיק (בלבן).

לצד המראה והכיול הספורטיביים יותר תמצאו ברמת הגימור דיינמיק שפע מרשים של אבזור, זה כולל לוח מחוונים דיגיטלי מלא "10.25, מערכת מולטימדיה מתקדמת "8 עם חיבור אלחוטי לאנדוראיד אוטו ואפל קאר-פליי, שקעי USB טייפ C לנוסעים מלפנים ומאחור ושקע אחד נוסף לצד המראה המרכזית לטעינה של מצלמת דרך, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לאחור, תפעול אלקטרוני לתיבת ההילוכים, מפתח חכם לכניסה והתנעה, תאורה ראשית LED, חיישני תאורה וגשם, בלם יד חשמלי עם AUTO HOLD, קיפול חשמלי למראות הצד ועוד.

לצד שפע אבזור הנוחות תמצאו גם שפע של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור במהירויות חניה ועוד. בנוסף נמצא חיישני חניה מקוריים ומצלמה אחורית מקורית גם היא.

 

 

ספוילר אחורי קטן
ספוילר אחורי קטן.

מנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו של הדגם מייצר הספק מרבי של 110 כ"ס ומומנט מרבי גבוה של 20.4 קג"מ בין 2,000-3,000 סל"ד המקביל למומנט של מנוע 2.0 ליטר אטמוספרי. בשידוך לתיבת 7 הילוכים DSG כפולת מצמדים אוטומטית זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 10.6 שניות, מהירות מרבית של 206 קמ"ש ולצריכת דלק משולבת של 23.2 ק"מ לליטר. המנוע הזה נעזר במערכת מיקרו היברידית 48V, זו מאפשרת התנעה סופר מהירה וחלקה של המנוע לאחר כיבוי המנוע בעצירה, מאפשרת את כיבוי המנוע כבר בגלישה לעצירה או בעת עזיבה של דוושת התאוצה בשיוט בכביש.