טסלה חושפת נתונים ופרטים ראשונים על מתיחת הפנים לדגמי 2021 של המודל S, הדגם הוותיק ביותר של טסלה שהוצג עוד בשנת 2012 וזוכה כעת למתיחת הפנים המקיפה השנייה במספר שלו. אותם שינויים שבוצעו במודל S נמצא גם בקרוסאובר הבכיר של טסלה, המודל X.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הדגמים שבקרוב תראו באין ספור מבחני תאוצה מול כל מיני רכבי-על הם דגמי הפלייד והפלייד פלוס (Plaid). אלו דגמי הקצה החדשים של המודל S המצוידים בשלושה מנועים חשמליים בהספק כולל של 1020 כ"ס ועם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש ב-2.1 שניות ומהירות מרבית של 320 קמ"ש, אם הנהג הוסיף את הצמיגים המיוחדים שפותחו במיוחד עבור הדגם.

 

2021 טסלה מודל S
דגמי פלייד עם שלושה מנועים חשמליים.

זה רק חלק אחד מהדברים המרשימים שטסלה מציגה עם המודל S המחודשת. דגם הפלייד פלוס, המצויד כמו שאר דגמי מודל S המעודכנים במערך הסוללות החדש של טסלה, מציע טווח נסיעה חשמלי של 840 ק"מ (נתון לא סופי). דגם הפלייד הרגיל יסתפק בטווחי נסיעה חשמלי של 628 ק"מ. לצד דגמים אלו טסלה מודל S תשווק גם בדגם שני מנועים עם טווח נסיעה של 663 ק"מ והספק כולל מרבי של 670 כ"ס המאפשר נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.2 שניות.

 

טסלה מודל S תא הנוסעים 2021
גלגל הגה בהשראת הגה של מטוסים.

כאמור, את אותה מערכת הנעה חדשה נוכל למצוא גם במודל X, אך בשלב זה ללא דגם פלייד פלוס עם הטווח הארוך במיוחד. מודל X פלאד מציע נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 2.6 שניות, מהירות מרבית של 256 קמ"ש וטווח נסיעה חשמלי של 547 ק"מ. 

 

2021 טסלה מודל X
טסלה מודל X המחודש.

העיצוב החיצוני השתנה רק במעט, למעשה די תתקשו למצוא את ההבדלים שכן הם מסתכמים בעיצוב קצת שונה לפגוש הקדמי, במיוחד באזור פנסי הערפל שעוצבו מחדש לפס צר. יש גם עיצוב חדש לפנסים מלפנים ומאחור ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים.

את העדכון הויזואלי המשמעותי לדגם טסלה שמרה לתא הנוסעים שעוצב מחדש לחלוטין בסגנון המינימליסטי של המודל S. שני דברים בולטים לעין בעיצוב החדש, המסך המרכזי הענק והצף שכעת הוא אופקי במקום אנכי בדגם היוצא. המסך בגודל של "17 וברזולוציה של 2200X1300 פיקסלים והוא יושב על ציר המאפשר הטייה ימינה/שמאלה. הדבר השני הבולט הוא כמובן גלגל ההגה הקטום בסגנון הגה של מטוסים, עליו יש משטחי מגע לתפעול האיתות, התאורה, המגבים וכן שתי הגלגלות הרב תפקודיות שממשיכות מהדגם היוצא. מעל גלגל ההגה נמצא לוח מחוונים דיגיטלי "12.3 חדש. בתמונות אתם רואים את הגימור של הגרסאות הרגילות, בדגמי הפלאד יש גימור מקרבון במקום דמוי עץ ולרוכשים אפשרות בחירה מבין 3 צבעים לריפודי העור, לבן, חום ושחור. 

 

2021 טסלה מודל S תא הנוסעים
מחב מחייה חדש גם לנוסעים מאחור.

גם אזור המושב האחורי עוצב מחדש לרשות הנוסעים שם ישנו מסך "8 המאפשר שליטה על מערכת הבידור בדגם ובקרת האקלים - מפוצלת לשלושה אזורים. טסלה מתגאה בכך שלרשות הנוסעים קונסולת משחקים של ממש, עוד גימיק בו החברה בהחלט מצטיינת. מתחת למסך המרכזי נוכל למצוא מעמד ייעודי לשני מכשירים סלולריים עם משטח טעינה לכל מכשיר וכן שקע USB עם טעינה מהירה שיוכל לספק מספיק זרם גם להפעלת מחשב נייד. יש גם מערכת שמע מעודכנת עם 22 רמקולים ומערכת סינון רעשים אקטיבית.

2021 טסלה מודל S

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location