מרצדס תחשוף בקרוב את ה-GLC קופה עם מנוע 2.0 ליטר חדש ומערכת EQ-BOOST, תא נוסעים משודרג טכנולוגית ומערכות נהיגה סמי-אוטונומיות.

 

כחודשיים לאחר שהציגה את דגמי 2019 המחודשים של ה-GLC, מרצדס רומזת על ה-GLC קופה המחודש אותו צפויה החדשה לחשוף בחודש הבא בתערוכת ניו יורק.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט הטיזר הקצר שפורסם בעמוד האינסטגרם של מרצדס יחד עם הכיתוב ״בקרוב״, החברה לא מספקת לנו פרטים נוספים על המתחרה המחודש שלה ל-ב.מ.וו X4 החדש.

מהמעט שניתן לראות בטיזר הקצר, אפשר להבחין בעיצוב חדש לפנסים מלפנים ומאחור עם חתימת תאורת LED חדשה וכן עיצוב חדש לגריל הקדמי המיישר קו עם שאר דגמי הפנאי העדכניים של מרצדס. בתא הנוסעים של הדגם אנחנו צפויים לפגוש את אותם השינויים שפגשנו ב-GLC, כולל גלגל הגה חדש, תוספת של מערכת המולטימדיה המתקדמת של מרצדס MBUX עם מסך מגע מרכזי ״10.25 וכן לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3 המחליף את לוח המחוונים האנלוגי של הדגם.

 

בנוסף לשדרוגים אלו נוכל למצוא גם תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות כולל מערכות נהיגה סמי-אוטונומיות, אופציה לבולמים אדפטיביים מתקדמים עם שינוי רציף של הקשיחות בכל גלגל בנפרד ועוד.

 

2019 מרצדס GLC החדש תא הנוסעים
שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים (תא הנוסעים של מרצדס GLC המחודש).

היצע המנועים יקבל את מנוע ה-2.0 ליטר בנזין/דיזל החדש של מרצדס כאשר לדגמי הבנזין נוספה מערכת מיקרו-היברידית EQ-BOOST. המנועים משודכים למערכת הנעה כפולה 4MATIC משופרת ולתיבת 9 הילוכים אוטומטית 9G-TRONIC.

דגמי הבנזין יוצעו בהספקים של 197 כ״ס עד 258 כ״ס ודגמי הדיזל בהספקים של 163 כ״ס עד 245 כ״ס. בהמשך יתווספו להיצע דגמי שישה צילינדרים וכמובן דגמי ביצועים AMG בגרסאות 43 ועד ל-63S.