מרצדס חושפת את מתיחת הפנים ל-CLS ו-CLS שוטינג-ברייק, הכוללת עדכון לעיצוב, שדרוג האבזור, אופציה לתאורת LED מתקדמת וקבלתה של תיבת 9 הילוכים אוטו' 9G-Tronic.

2015 מרצדס CLS

לאחר שחשפה אותנו מוקדם יותר השבוע אל טכנולוגיית תאורת הלד המתקדמת של ה-CLS החדשה, מרצדס חושפת במלוא הדרה את ה-CLS החדשה לשנת 2014 לאחר שהעניקה מתיחת פנים לכל גרסאות הדגם: ה-CLS ארבע דלתות קופה, CLS63 AMG וה-CLS שוטנג-ברייק (סטיישן).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מתיחת הפנים לדגם כוללת עדכון קל לעיצוב החיצוני והפנימי, שדרוג הגימור והאבזור בדגם, אופציה לתאורת LED ראשית מתקדמת- Multibeam LED (תאורת LED "רגילה" מוצעת כסטנדרט) וכן קבלתה של תיבת ה-9 הילוכים אוטו' החדשה של מרצדס 9G-Tronic.

 

חיצונית, ה-CLS החדשה/מחודשת לא שונה מהותית מהדגם שהוצג לפני כשלוש שנים כאשר ההבדל העיקרי נמצא בחזית הדגם שכמו כל דגמי מרצדס החדשים, מציג חזית ספורטיבית ואגרסיבית יותר למראה עם פגוש קדמי חדש בעל כונסי אוויר גדולי מידות וגריל שעוצב מחדש – בולט יותר עם שבכת "הכוכבים" העדכנית של מרצדס. משלימים את העדכון העיצובי אלו חישוקי גלגלים בעיצובים חדשים.

 

כל המנועים של הדגם זכו לעדכון וכולם עומדים כעת בתקן אירו 6. בנוסף לכך, כל המנועים בדגם המחודש מוגדשי טורבו ולא יהיו יותר בהיצע של הדגם מנועים אטמוספריים. כל הדגמים, למעט ה-CLS63 AMG, יוצעו עם תיבת התשעה הילוכים החדשה של מרצדס, 9G-Tronic , המחליפה את תיבת השבעה הילוכים של הדגם היוצא.

 

 

גרסת בסיס חדשה CLS220 BlueTec עם מנוע 2.1 טורבו דיזל 168 כ"ס ו-40.8 קג"מ תחליף את דגם הבסיס הקודם CLS250 BlueTec. גרסת הדיזל הבכירה CLS350 BlueTec עם מנוע V6 בנפח 3.0 ליטר מציעה כבר הספק של 254 כ"ס ומומנט מרבי של 63.2 קג"מ.

 

את ה-CLS350 CGI האטמוספרית תחליף גרסת טורבו חדשה, CLS400, המצוידת במנוע 3.0 ליטר V6 עם צמד מגדשי טורבו והספק מרבי של 354 כ"ס ומומנט מרבי של 57.2 קג"מ, תוספת של 28 כ"ס ו-8.3 קג"מ לעומת הדגם היוצא.

 

גרסת הביצועים של הדגם, ה-CLS63 AMG, נשארת עם אותו מנוע 5.5 ליטר טווין-טורבו V8 עם הספק מרבי של 549 כ"ס או 577 כ"ס בגרסת ההנעה הכפולה של הדגם. בשתי גרסאות ההספק המומונט המרבי עומד על 81.6 קג"מ.

 

בתא הנוסעים, במקום המסך המרכזי השקוע בדשבורד, מרצדס התקינה את המסך "הצף" שלה דמוי ה-iPad בגודל "8. בנוסף לכך, מרצדס החליפה את ההגה של הדגם הנוכחי בהגה שהושאל בשלמותו מה-c קלאס החדשה, הוסיפה מערכות בטיחות חדשות כסטנדרט, עדכנה את לוח המחוונים, שיפרה את הגימור בתא הנוסעים וכן עדכנה את מערך הכפתורים בקונסולה המרכזית.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מנוע 400 333 כ"ס מנוע AMG 585 כ"ס

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location