וולוו חושפת על במה אחת מתיחת פנים לכל דגמי החברה ורומזת על קופה עתידית ו-XC90 חדש בשנה הבאה.

2013 וולוו S60 החדשה

בצעד נדיר בתעשיית הרכב, וולוו חשפה אתמול (יום ב') בשוודיה, על במה אחת, מתיחת פנים ללא פחות משישה דגמים שונים של החברה: S60,V60, XC60, V70, XC70 ו-S80. הדגמים שנעדרו מהבמה הם S40, V50 וה-C30 שיוחלפו בקרוב וכן ה-V40 החדשה, שהושקה רק אתמול בישראל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מתיחת הפנים לכל הדגמים שהוצגו כוללת בעיקר: פנסים ראשיים מעודכנים בתוספת של תאורת LED אחידה בין כל הדגמים, עיצוב חדש לגריל הקדמי ובחלק מהדגמים, גם עדכון ליחידות ההנעה לטובת צריכת דלק נמוכה יותר ופליטת מזהמים קטנה יותר.

 

את השינוי המשמעותי ביותר עברה ה-S60 (וה-V60) כאשר החזית המעודכנת מספקת לדגם מראה "כבד" ומכובד יותר ופחות עגלגל מבעבר, מראה שללא ספק ייסייע לדגם בתחרות מול הגרמניות השריריות. בתא הנוסעים, וולוו הוסיפה אבזור ולוח המחוונים הוחלף בלוח המחוונים הדיגיטלי של ה-V40.

 

גם הקרוסאובר הגדול של וולוו, XC90, לא חלק את אותה הבמה עם שאר הדגמים המחודשים שכן הדגם הוותיק זכה לרענון קל לפני מספר חודשים וכבר בתחילת שנה הבאה, וולוו תציג דגם חדש לחלוטין. הדגם החדש של ה-XC90 הוא אחד מבין ארבעה דגמי קצה חדשים אשר וולוו תציג בשנה הבאה כולל: S80 חדשה, V80 וכן מכונית קופה 2+2 שככל הניראה תיקרא C80.

 

ארבעת הדגמים החדשים של וולוו, יסמנו את סוף עידן פורד בחברה שכן הם יתבססו כבר על פלטפורמה מודולרית חדשה של החברה (SPA) שפותחה ע"י וולוו, בעזרת הכיסים העמוקים של הבעלים החדשים - Geely הסינית.

 

בנוסף, הדגמים החדשים יסמלו גם את סוף עידן מנועי ה-V8 בחברה ואת המעבר למשפחת המנועים החדשה של וולוו (VCA) המבוססת כולה על מנועי 4 צילינדרים טורבו, בנזין ודיזל. מנועי הבנזין יוצעו בהספקים של בין 140-280 כ"ס ומנועי הדיזל בהספקים של 120-230 כ"ס. המנועים ישודכו לתיבת הילוכים ידנית או תיבת 8 הילוכים אוטו' מבית ZF. את המקום של דגמי ה-V8, יתפסו גרסאות היברידיות חזקות בדומה ל-V60 ההיברידית-נטענת.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אין הרבה הבדל.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location