מרצדס GLC החדש זכה לעדכון קל לעיצוב, תא נוסעים משודרג טכנולוגית, מנוע 2.0 ליטר חדש ולשפע של מערכות בטיחות מתקדמות ומערכות נהיגה סמי-אוטונומית.

 

מרצדס חושפת את דגמי 2019 החדשים של מרצדס GLC, מתיחת פנים למתחרה של מרצדס לאודי Q5 ו-ב.מ.וו X3. הדגם זכה למנוע 2.0 ליטר טורבו חדש, שפע של מערכות בטיחות מתקדמות ושדרוג טכנולוגי משמעותי לתא הנוסעים. מכלמוביל מרצדס נמסר כי הדגם ישווק בישראל במהלך הרבעון השלישי של השנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חזיתו של ה-GLC המחודש עודכנה במראה קרבי יותר בהשראת ה-GLE החדש, כולל עיצוב חדש לגריל הקדמי ועדכון לחתימת תאורת ה-LED בפנים הראשיים. מאחור נמצא עדכון לחתימת תאורת ה-LED בפנים ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים, בגדלים של ״17 עד ״19, משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

2019 מרצדס GLC החדש
עיצוב קרבי יותר בהשראת ה-GLE החדש.

לקוחות החושקים במראה ספורטיבי יותר יוכלו לבחור בחבילת AMG Line הכוללת מראה ספורטיבי יותר, חישוקי ״19 או ״20, סופיות אגזוז בולטות, מושבי ספורט עם ריפודי אלקנטרה משולב בעור ועוד. הדגם מצויד כסטנדרט בתאורה ראשית LED, אותה ניתן לשדרג לתאורת LED MULTIBEAM האדפטיבית והמתקדמת במיוחד.

 

תא הנוסעים זכה לעדכון משמעותי יותר. ניתן למצוא גלגל הגה חדש, העדכני של מרצדס עם משטחי המגע, לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3 (אופציה) נוסף לראשונה לדגם ומערכת המולטימדיה עודכנה למערכת MBUX העדכנית של מרצדס עם מסך מגע מרכזי ״10.25 (רק ״7 בדגמי הבסיס), תפעול קולי טבעי על שלל מערכות הרכב, הטלפון ועוד, הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי.

 

2019 מרצדס GLC החדש תא הנוסעים
שדרוג טכנולוגי משמעותי לתא הנוסעים.

המערכת המעודכנת כוללת גם שאילתות מורכבות כגון מה מזג האוויר בתל אביב וניתן לתפעל אותה באמצעות מגע ישיר במסך, משטח המגע הימני בגלגל ההגה, מחוות ידיים, משטח המגע בין המושבים או תפעול קולי הנכנס לפעולה באמצעות הפקודה "Hey Mercedes“ או בלחיצת כפתור בגלגל ההגה. המערכת מאפשרת גם ניווט במציאות רבודה באמצעות מצלמה קדמית המציגה את הדרך מלפנים על מסלול הניווט.

את תא הנוסעים ניתן לאבזור במערכת ENERGIZING המתאימה את האווירה בתא הנוסעים למצב הרוח של הנהג באמצעות שליטה על תאורת האווירה, העיסוי והחימום/אוורור במושבים, מוזיקה תואמת ועוד. מערכת מפתח חכם KEYLESS-GO נוספה לדגם כסטנדרט עם כפתור התנעה בעיצוב טורבינה.

 

2019 מרצדס GLC החדש
מנוע 2.0 ליטר חדש עם מערכת מקרו-היברידית.

היצע המנועים של ה-GLC עודכן עם מנוע ארבעה צילינדרים 2.0 ליטר בנזין ודיזל חדש. למנועי הבנזין נוספה מערכת מקרו-הברידית 48V EQ Boost המוסיפה בעת הצורך 13.5 כ״ס ו-15.3 קג״מ. המנועים משודכים למערכת הנעה כפולה 4MATIC משופרת ולתיבת 9 הילוכים אוטומטית 9G-TRONIC. בשלב הראשון הדגם ישווק עם שני דגמי בנזין ושלושה דגמי דיזל, בהמשך מרצדס תצרף גרסת פלאג-אין חדשה וכמובן גם דגמי ביצועים AMG.

 

דגם GLC 200 4MATIC מצויד במנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 197 כ״ס ומומנט מרבי של 28.5 קג״מ. דגם GLC 300 4MATIC מצויד בגרסה חזקה יותר עם 258 כ״ס ו-38.7 קג״מ.

 

דגמי הדיזל כוללים את דגם GLC 200d 4MATIC עם 163 כ״ס ו-36.7 קג״מ, GLC 220d 4MATIC עם 194 כ״ס ו-40.8 קג״מ ודגם GLC 300d 4MATIC עם 245 כ״ס ו-51 קג״מ.

 

2019 מרצדס GLC החדש
מערכת הנעה כפולה משופרת לכביש ולשטח.

לראשונה, מרצדס מציידת את הדגם במערכת הבולמים האדפטיביים DYNAMIC BODY CONTROL, מערכת המשנה באופן רציף את קשיחות הבולמים בכל גלגל בנפרד בהתאם למהירות הנסיעה, מצב הכביש ועוד. הנהג יכול לבחור מבין מספר מצבי כיול, כולל ספורט וספורט+.

גם מערך הבטיחות בדגם שודרג עם תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות חדשות לדגם. מערכות כגון מערכת סיוע להיגוי הנעזרת במערכת הניווט ודיווחי חירום. המערכת תומכת בעקיפה/שינוי נתיב, מפנה את נתב הנסיעה לרכב חרום (מתחת ל-60 קמ״ש), מערכת המונעת יציאה מהרכב במקרה ורכב או רוכב אופניים מתקרב לא מאפשר יציאה בטוחה, מערכת חניה אוטומטית התומכת בנגרר, מגביל מהירות המשנה את מהירות הנסיעה בהתאם למצוין בתמרורים שבדרך, בקרת שיוט אדפטיבית המשנה את מהירות הנסיעה בהתאם למערכת הניווט כך שהיא מאטה לפני סיבובים או לפני כיכר תנועה או מאטה את הרכב ל-100 קמ״ש במקרה של דיווח על תאונה בהמשך נתיב הנסיעה, וזה רק על קצה המזלג.