כחודשיים לאחר שחשפה את דגמי 2021 המחודשים של ה- Q2, אודי חושפת כעת את גרסת הביצועים SQ2 המחודשת של הדגם. דגמי 2021 של אודי SQ2 מציגים עיצוב ספורטיבי ומודרני יותר לצד מספר שדרוגים טכנולוגיים לתא הנוסעים ולמפרט הבטיחות.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בחזית הדגם אין שינויים של ממש כך שהדגם ממשיך עם מנוע ה-2.0 ליטר טורבו המוכר מהדגם היוצא בהספק מרבי של 300 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ המתקבל בין 2,000 עד 5,300 סל"ד. עם תיבת 7 הילוכים DSG ומערכת הנעה כפולה קוואטרו ושימוש בבקרת יציאה מהמקום זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.9 שניות ולמהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש.

 

2021 אודי SQ2
אודי SQ2.

תיבת השבעה הילוכים DSG של הדגם כוללת יחסי העברה קצרים יותר בהילוכים 1 עד 6 לטובת ביצועים משופרים ורק ההילוך השביעי הוא הילוך יתר ארוך לטובת חיסכון בצריכת הדלק בזמן שיוט. במצב נהיגה אקו, כאשר הנהג עוזב את דוושת הגז התיבה מתנתקת מהמנוע בכדי לאפשר לרכב לשייט חופשי. מערכת ההנעה הכפולה של הדגם זכתה לדיפרנציאל רב מצמדי חדש, מהיר, יעיל וקל יותר מזה של הדגם היוצא.

אודי SQ2 נשענת על מתלי S ספורט קשיחים המנמיכים את המרכב ב-20 מ"מ ומערכת ההיגוי בדגם שודרגה ומציעה משוב משופר וניהוג חד יותר לעומת הגרסאות הרגילות של ה-Q2. בכל פינות הדגם נמצא חישוקי "18 בעיצוב ייחודי, אותם ניתן לשדרג לחישוקי "19, ומערכת בלימה משודרגת עם צלחות בלימה קדמיות בקוטר של 340 מ"מ.

 

2021 אודי SQ2
אודי SQ2.

כמו בשאר דגמי ה-Q2 המעודכנים נמצא פנסי LED חדשים עם חתימת תאורה חדשה עם אופציה לתאורת מחוונים דינמית ואת אלו הראשיים ניתן כעת לשדרג לתאורת Matrix LED אדפטיבית. בתא הנוסעים נמצא מושבי ספורט וגלגל הגה ספורטיבי לצד מספר שדרוגים קלים לגימור ותאורת האווירה בתא הנוסעים. לרשימת האבזור ניתן להוסיף כעת משטח טעינה אלחוטי, מערכת שמע מבית B&O עם 14 רמקולים, קישוריות LTE למערכת המולטימדיה הבכירה ועוד.

 

מפרט הבטיחות בדגם שודרג ואל מערכת הבלימה אוטונומית או בקרת הסטייה האקטיבית, לצד מערכות נוספות, ניתן להוסיף כעת גם בקרת שיוט אדפטיבית.