כשמונה חודשים לאחר שחשפה את מתיחת הפנים לרנו מגאן האצ'בק וסטיישן, רנו חושפת כעת את מתיחת הפנים לדגמי 2021 של המגאן סדאן המשווקת כרנו מגאן גרנד קופה. לא תופתעו לגלות שמרבית השינויים שפגשנו מוקדם יותר השנה במגאן האצ'בק אנחנו פוגשים גם בדגם הסדאן, אך ישנם מספר הבדלים לאור העובדה שהמגאן סדאן לא ממש מיועדת למערב אירופה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את המגאן האצ'בק החדשה ניתן לקבל עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין E-TECH עם הספק כולל של 160 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של כ-50 ק"מ, בשלב זה לפחות רנו לא מזכירה את המערכת הזו בהקשר של המגאן סדאן מחודשת. מה כן חדש בתחום ההנעה? יש מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו חדש בדגם עם הספק מרבי של 115 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים ידנית. מנוע ה-1.3 ליטר טורבו 140 כ"ס ממשיך עם הדגם בשידוך לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים EDC כפולת מצמדים וכך גם מנוע ה-1.5 ליטר טורבו דיזל 115 כ"ס שגם הוא משודך לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים EDC.

 

2021 רנו מגאן סדאן גרנד קופה החדשה
מנוע 1.0 ליטר טורבו חדש לדגם.

העיצוב החיצוני זכה למראה מודרני יותר עם חתימת תאורת LED חדשה, פנסי LED Pure Vision כסטנדרט, עיצוב מעודכן לפגוש הקדמי ולגריל המשובץ בפסי כרום מקוטעים. מאחור נמצא חתימת תאורה חדשה לפנסים יחד עם עדכון קל לתחתית הפגוש ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

כניסה לתא הנוסעים תגלה מערכת מולטימדיה חדשה בגדלים של "7 עד "9.3, אופציה ללוח מחוונים דיגיטלי "10.2 (או מסך "7 ברמות הגימור הנמוכות), ממשק שליטה חדש למערכת בקרת האקלים, בורר מצבי נהיגה Multi-Sense הנשלט דרך מערכת המולטימדיה, תאורת אווירה משודרגת וריפודים חדשים למושבים.

 

2021 רנו מגאן סדאן החדשה תא הנוסעים
מערכת מולטימדיה חדשה ואופציה ללוח מחוונים דיגיטלי מלא.

מפרט הבטיחות שודרג וכוללת כעת מערכת בקרת שיוט אדפטיבית עם עצור/סע, מערכת הבלימה האוטונומית כוללת כעת זיהוי הולכי רגל ונוספה מערכת התראה על תנועה חוצה מאחור. רנו מציינת בנוסף כי פונקציית Auto Hold של בלם היד החשמלי שודרגה לשיפור הנוחות בנהיגה עירונית.

2021 רנו מגאן סדאן גרנד קופה

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

להתקין ברנו מכאן בגודל סדאן 4 דלתות מערכת connectit בדיוק כמו שמתקינים ברכבו צ'מפיון: פולקסוואגן, סקודה, סיאט וגם מערכת מובילאיי 630 פרו

This comment was minimized by the moderator on the site

רכשנו מגאן בטרייד אין מפרטית שלא נסעה כמעט, רכב מצויין, חזקה ונוחה מאוד

This comment was minimized by the moderator on the site

המגאן, רכב מצויין, אך אין כדאיות ברכישת רכב חדש, לדעתי יש יתרון יותר גדול ברכישת רכב אחרי ירידת הערך הגדולה שלו בשנה שנתיים הראשונות

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי בארץ??

This comment was minimized by the moderator on the site

מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים!
0534836017 אלון

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location